Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek, ha a munkahel...

Ti mit tennétek, ha a munkahelyen egyedül a te születésnapodat felejtenék el rendszeresen?

Figyelt kérdés

Én lassan 3 éve vagyok a cégnél, eddig minden évben mindenki fel lett köszöntve olyan módon, hogy egy fél órára megállt a munka, az ünnepelt kapott a többiektől valami csecsebecsét, apróságot. Kivéve engem - eddig egyszer fordult elő, hogy valakinek eszébe jutott, hogy jé, én már megint nem lettem felköszöntve, bocsi. A férfi kollégáim melón kívül szerveztek nekem babazsúrt, mint mindenki másnak, de ez mégiscsak így egymás közt volt, céges szinten soha nem emlékezett meg a születésnapomról senki.


Most arra gondoltam, hogy mivel egy hónapja volt ismét szülinapom és ez megint senkit nem érdekelt, hogy legközelebb egyszerűen nem veszek részt senki más buliján, megmondom nekik őszintén, hogy ha nekik nem fontos az enyém, akkor nekem se másé. Ennek lehetnek szerintetek következményei? Vagy mi a jó megoldás? Mert ez jelen állapotban nagyon nem fér össze az értékrendemmel - őket egyáltalán nem érdeklem, de én puncsoljak más szülinapján.27/F


2017. máj. 8. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki szokta szervezni? Szólj neki, hogy nem vagy rajta a listán.
2017. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Senki nem szervezi, kis cég vagyunk, ez az embereknek maguktól kellene eszébe jusson.
2017. máj. 8. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
örülnék/örülök neki. Melóhelyre dolgozni járok be és nem babazsúrozni.
2017. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lesz4rnám, én se szoktam a többieket köszöntgetni. Se szülinapra, névnapra, semmire. Dolgozni járok be.


Amúgy lehet, hogy akiket ünnepelnek már régebb óta ott vannak mint te. Nálunk is csak azokat jegyzik, akik már vagy 10 éve ott vannak.

2017. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. Egyrészt utálom a jópofizást és tudom, hogy valójában ugyanúgy nem érdekel senkit a születésnapom, ahogy engem sem; másrészt a munkahely nem fél órás körbenyáladzásokra való. Ha téged zavar, hogy kihagynak, nyisd ki a szádat.
2017. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Különösebben nem érdekelne, de nyilván én sem.köszöntgetnék fel senkit.
2017. máj. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok - augusztusi születésű, kitalálhatod, hányszor köszöntöttek fel eddig a kollégáim. Isteni szerencse, megbolondulnék, ha rajcsúrozni kezdenének a tiszteletemre. Már attól is kivagyok, mikor másokat kell köszönteni.
2017. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a munkahelyi köszöntgetést, akikkel jóban vagyok, elmegyek munkán kívül ünnepelni. A régi főnököm szerencsére szintén utálta ezt, viszont az új meg imádja: körlevelek, mit vegyünk ajándékba, mert ikszipszilonnak születésnapja van, gyereke lett, aztán egész nap jönnek a levelek. Én kimaradok belőle, remélem, a születésnapomon már máshol fogok dolgozni. Szerintem jól teszed, ha nem nyáladzol a másén, ha a tiedet elfelejtik, én biztos nem tűrtem volna ezt a viselkedést évekig.
2017. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!