Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi közmunkásnak mondanak...

Mennyi közmunkásnak mondanak fel Szeptembertől?

Figyelt kérdés
Esetleg valami információja valakinek arról, hogy Szeptembertől hány ember nem fog kapni hosszabbítást a közfogin? Van valami kvóta, hogy hány embert akarnak megtartani országos szinten, meg hogy kik azok akik maradhatnak? Tud erről esetleg valaki valamilyen információt, vagy még mostsem döntötték el?
2022. aug. 10. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Senkinek sem, arra a szegmensre sokkal jobban szükség van, mint tanárra, doki-ápolóra.
2022. aug. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég szomorú, én roma vagyok, de sajnálom nagyon, hogy ezt tették az oktatással. Én sokra tartom a tanárokat, és persze az orvosokat ápolókat is. Nem tudom hova haladunk, de félelmetes.
2022. aug. 10. 06:56
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Már miért mondanának fel. Már az ovikba is közmunkást raknak, mert nincs ember, az olvastam.
2022. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kései Sirató ***** válasza:
Nem mondanak fel.
2022. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén remélem, hogy alaptalanul aggódsz, kérdező! Speciel, nem tudok arról, hogy tömeges leépítésekre készülnek a közmunkások körében, - persze ez nem jelenti azt, hogy éppen ezért ez lehetetlen lenne.

Gondolom, érintett lehetsz, - én szurkolok azért - amennyiben ez így van, - hogy legalább ezt a lehetőséget hagyja meg neked - rokonodnak - a sors a tisztes megélhetésre!

Reménykedjünk!

2022. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglátjuk, igazából jóra nem számítok, ez igazából időhúzásra jó amúgy is, de csak megerősít abban, hogy külföldre menyjek.
2022. aug. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!