Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezen az oldalon valóban...

Ezen az oldalon valóban milliomosok vannak csak?

Figyelt kérdés

Sok helyt olvasok olyanokat hogy 10 milla Fél évi fizetésem.

Nem mennék el havi 1 millióért dolgozni stb..


2022. aug. 10. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Loszart

Hazudik a sok gec i

2022. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
El ne hidd, itt csak frusztrál emberek vannak, akik azzal szórakoztatják magukat, hogy ugyan abban a szar helyzetben lévő emberekbe rugdosnak, mint ők maguk.
2022. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert szerintetek ezt az oldalt véletlenül se használhatja mondjuk egy vállalkozó vagy felső vezető... ugye?
2022. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak olyanok is az oldalon akik az átlagtól sokkal jobban keresnek és ehhez nem is kell kimondottan különleges szakma. Manapság egy jó szakember aki nem segédmunkás valahol, már simán meg tud keresni havi szinten 400-600 ezer forintokat is. Ezért viszont nyilván nem napi 8 óra az amit ledolgozik.


Viszont az tény, hogy szerintem a legjava kamu. Néha látni ilyen kérdéseket ahol szerintem 10 emberből 8 olyan lehetetlen összegeket ír, hogyha ez tényleg így lenne akkor nem itt tartan az országunk ahol tartana.


Szóval biztos, hogy vannak akik az átlagtól sokkal jobban keresnek, de szerintem biztos sokan kamuznak is ebben.

2022. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy
2022. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
én forexezek, kb naponta keresek ennyit.
2022. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Itt csupa frusztrált, elcseszett ember van. Tudom tudom, kapom majd az ívet, meg is előzöm a köpködést, én is az vagyok.


Akárhányszor normális kérdést látok, vagy teszek fel, arra szinte semmi értelmes válasz nem jön. 1-2 talán, de a legtöbbje értelmetlen, rosszindulatú böfögés. Bezzeg a semmilyen, céltalan kamu kérdésekre rászállnak mint légy a szarra mert ott zéró tudással is lehet okoskodni.


Biztos vannak felcsövesedett prolik, akik nem minimálbérért dolgoznak, de attól még pont ugyanolyan céltalan, elcseszettek mint az összes többi.


Hiszen miért ülnénk itt, ha a való életben minden annyira remek lenne?

2022. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kategóriában átlagban minden harmadik ember állítása szerint nettó 500 000 fölött keres, és olyan pozíciót tölt be, hogyha felmondana, akkor utána a cégnek minimum fél évbe tellne megtalálni a méltó utódját, és közben jó eséllyel csődközeli állapotba kerülnenek. :O :)
2022. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
kerülnenek=kerülnének
2022. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

"Mert szerintetek ezt az oldalt véletlenül se használhatja mondjuk egy vállalkozó vagy felső vezető... ugye?"


Nem hát. Minek tenné? Nincs is rá idejük. Ellenben a 13 éves hülyegyerek Józsikának van ideje szórakozni.

2022. aug. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!