Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban ennyire proli és gáz,...

Valóban ennyire proli és gáz, minden irodai gyakornoki munkahely vagy csak én fogom ki ezeket?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban kifogtam pár helyet, ami nagyon durván rossz volt.


Lehet csak én vagyok szerencsétlen, de egyszerűen nagyon negatív véleményem van ezekről.


Pénzügy-szamviteli területről van szó. Felkészületlenek, szétszórtak alkalmatlan vezetők vannak, érdektelen munkatársak.


Olyanon problémaláznak, hogy hozzaférést kell kérniük mindenhez, és a vezető szerint ez nem az ő feladata, majd valaki foglalkozik vele, akit érdekel, tehat addig csak ülök és vagyok.


Húzzák a szájukat, ha valaki (nem csak én, mint gyakornok) elakar menni táppénzre, mert hogy ne tegye, inkább dolgozzon otthonról.


Tudom, hogy nem alommunka a gyakornoki állás, de elnézve a rendes munkavállalóknak sem sokkal jobb.


Ez igaz általában ezekre az irodai munkákra vagy csak én fogtam ki mostanában rosszul?



2022. ápr. 14. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ez mindenhol így megy.
2022. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ez nincs mindenhol így
2022. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Ez pár helyen így megy.
2022. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mindenhol így.

De egyáltalán nem ritka.

Annyit tudsz tenni, hogy ha ők szarnak bele, nem segítenek, nem adnak feladatot, akkor te is teszel magasról az egészre. Nyilván nem optimális, ha tanulni, fejlődni szertenél, meg facebookozással sokkal nehezebben telik le a munkaidő. Viszont ha már csak pár hónapot lehúzol egy ilyen alja helyen, azzal is sokkal előbbre leszel a munkaerőpiacon, és könnyebben fognak felvenni egy normálisabb céghez, mert már lesz valami kimutatható szakmai tapasztalatod, papíron mindenképpen. Én pár hónapig biztos várnék, hátha változik a helyzet, meg ne legyen az a látszat, hogy egyből dobbantok a munkahelyemről, aztán ha addig nincs érdemi változás, szépen keresnék mást és lépnék.

2022. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!