Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkavállalókat miért csak...

A munkavállalókat miért csak a fizetés érdekli ha eljönnek állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Adminisztrátorokat keresünk versenyképes fizetéssel. Nem mozgatja meg őket hogy klímás irodában dolgozhatnak, hogy jó a társaság, van ingyen kávé, ásványvíz és minden nap gyümölcs.
2022. aug. 13. 12:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
97%
Mennyi fizetést kínáltok és merre van ez a munkahely? Épp valami adminisztratív munkát keresek. Kávét én sem iszom, teljesen megfelel a csapvíz, a gyümölcsért se ugrálok, a klíma max abban a pár melegebb napban tényező, a társaság meg, ami neked jó, másnak nem biztos, de az ember dolgozni megy a munkahelyre, nem bulizni.
2022. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
Szombathelyen vagyunk és brutto 300 az alapbér
2022. aug. 13. 12:52
 13/69 anonim ***** válasza:
25%
#10 Dehogy jobb.Ti mindig azt fantáziáljátok, hogy rajtatok kívül mindenki milliomos ebben az országban.Persze nem tudni milyen szakos pedagógus vagy és milyen képesítéseid vannak, de az oktatáson kívül valószínűleg használhatatlan a tudásod.Ha nem speciális tudást igénylő munkáról van szó, akkor sehol nem fogsz sokkal többet keresni mint pedagógusként.Viszont ha csak a pénz a fontos, menj el mondjuk az Aldiba pénztárosnak, az jobban fizet.Mondjuk ott a beledet is kihajtják majd belőled.
2022. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
99%

Mindenki pénzből él. Sajnálom, hogy tőlem kell ezt megtudnod.


A légkondis iroda irodai munkavégzésnél alap. A megfelelő munkakörnyezet biztosítása a cég kötelessége, ezzel tehát csak a kötelességét látja el.


Ingyen kávé, víz, gyümölcs? Ki a faszt érdekel? Víz még szép, hogy van, de ha a többi nem lenne, szerintem senkit sem érdekelne, ha a béréből tud venni és tud magával vinni.


Nézd, én mérnök vagyok, imádom a szakmám és nem is a pénz a fő motivátorom. De engedelmetekkel megkérdezném, hogy mégis mi az anyátok picsáját képzeltek magatokról? Egy nagy büdös semmit nyújtotok ahhoz képest, ami megszokott átlag multis körökben. Ráadásul a munka is egy szar.


Szívesen!

2022. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
37%
Bruttó 3 az nettó kb. 15. Ez egy troll.
2022. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
80%
A takarító is többet keres ennél, hulye lenne nálatok dolgozni bárki.
2022. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
98%
Majd ha nettó 300 lesz az alapbér, akkor mondhatjuk hogy versenyképes.
2022. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
93%
Másrészt 300 bruttó? Komolyan? 😂 Diákként többet kerestem irodai adminisztrátorként basszalak meg.
2022. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim válasza:
96%

Bruttó 300 XDDDDD


2022 van, ébresztő!


Emberek pénzért dolgoznak, tehát a víz az alap. Az meg hogy jó társaság az relatív...

2022. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
5%

Bruttó 300,gondolom 25 év alatti munkavállalóknak már esélyük sincs.

Hiszen esélytelen,hogy kitudja hány év tapasztalata legyen.

Amennyit kértek gondoltam nem 2 perc.

Tehát a nettó...

Na vajon mennyi?

Csaxxólok,hogy én kapok nettó 200-at a bruttó 260-as fizummal. :))))))



DEHÁT KÉREM,ANNYIAN KERESNEK KEVESEBBET,AHHOZ KÉPEST TÉNYLEG VERSENYKÉPES!!!!

NE TÁMADJÁTOK SZEGÉNYKÉT!!!

HÁT OAN NEHÉZ MINDENKINEK,HÁT ANNYI ÉHEZŐ EMBER VAN A FÖLDÖN,HÁT ÖRÜLJÖN HOGY LYUK VAN A VALAGÁN ÉS VERSENYKÉPES FIZETÉST KAP!!4444!!!

2022. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!