Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem idegesít Vasárnap délutáno...

Nem idegesít Vasárnap délutánonként, hogy holnap már melóba kell menni?

Figyelt kérdés
Teljesen elrontja a napot. Iskolásként a péntek déliutánokat szerettem a legjobban mert másnap nem kell menni dolgozni. De a vasárnapokat már iskolába is utáltuk
2022. aug. 14. 15:36
A kérdező szavazást indított:
igen
csak kicsit
Nem.
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Vállalkozó vagyok, szóvla most is dolgozom amennyit kell meg holnap is...nem idegesítem magam rajta hogy mikor vannak a hétköznapok, de ha holnap mennem kéne akkor is csak készülnék rá fejben...
2022. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Mezőgazdasággal foglalkozom, nekem nincs fix munkaidőm.


Ha meló van akkor hétvégén is, ha nincs akkor hétköznap sincs.

2022. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én van hogy hétvégén is dolgozok. Folyamatosba járok
2022. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Én is vállalkozó vagyok, nem szoktam hétvégén dolgozni, csak ha nagyon fontos, de nem idegesít, hogy holnap dolgozni kell.
2022. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem, egyrészt mert nem melóba járok, hanem dolgozni (bocs de undorodok attól a szótól), másrészt mert nem utálom a munkámat. Néha unalmas, de stresszelni nem kell rajta.
2022. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Dehogynem! A lelkemet is eladnám, hogy legyen több szabadidőm!
2022. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak a bal farok megy melóba másnak dolgozni.
2022. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak ha előre tudom, hogy a hétfő különösen húzós lesz. Amúgy szeretem a munkám, és hétfő reggel még nem leszek fáradt. Majd csütörtök felé...
2022. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Én sosem értettem az ilyen embereket, akik sopánkodással és nyavalygással kefélik el azt a kevés szabadidejüket is ami van.


Itt is olvasok csomó "hogyan telt a hétvégéd" választ ami arról szól, hogy szombaton csak fekszik meg alszik, vasárnap meg sopánkodik, hogy mindjárt hétfő.


Én magam hétfő reggelig bele sem gondolok, hogy hétfő van és dolgozni kell menni. Viszont az a heti 2 szabadnap nálam aktívan telik, bele sem gondolok a munkába.

2022. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk sokat elmond az oldalról, hogy mindig nullára van pontozva bárki aki le meri írni, hogy nem gyűlöli zsigerből a munkáját és nem csak kötelező rosszként tekint rá.
2022. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!