Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédban lakó pár gyermek...

A szomszédban lakó pár gyermeke nagyon megszeretett engem, délutánonként mindig becsenget hozzám, nagyapókának nevez. Hogy lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Mármint az örökös csengetésről meg a nagyapókázásról. Még alig múltam negyven. Nem vagyok én az ő nagyapja. És az, hogy egy délután legalább tízszer csenget, lassan már elviselhetetlen. Szinte zaklatás. De ő nem fogja fel a kis ötéves eszével.

2020. jún. 29. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Kedves nagyapó.

Örülj, hogy szeret valaki.

2020. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
98%
Szerintem ezt elsősorban a szüleivel kéne megbeszélned, jelezd nekik, hogy ez kényelmetlen számodra.
2020. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bejön, mint egy kis szélvihar, leül a gépemhez, üti-veri a billentyűket, mint a megveszekedett, odarohan a hűtőmhöz, kivesz belőle egy gyümölcsjoghurtot, felbontja, belenyal, félredobja, aztán kiviharzik a lakásból. Félóra múlva ismétlődik a történet - olykor más-más elemekkel is fűszerezve, variálva.
2020. jún. 29. 15:29
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

"egy délután legalább tízszer csenget, lassan már elviselhetetlen."


Basszus, hát szereld feljebb a csengőgombot.

2020. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Papi:D Szólj finomon a szülőknek, hogy sokszor van elfoglaltságod, és egy picit jobban figyeljenek oda. Cuki lehet a kis srác, bár kicsit nagyon tud szeretni, de nézd el neki:D
2020. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Kapcsold ki a csengőt, ne engedd be
2020. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Le kell neki zavarni egy bazi nagy sallert és elküldeni a ...csába.

Esetleg azt is javasolni tudom, hogy éjszaka csengess be hozzájuk 5 percenként.

Hidd el, csodálatos módon nem fog többet becsengetni hozzád a kis görcs.

2020. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

"Bejön, mint egy kis szélvihar, leül a gépemhez, üti-veri a billentyűket, mint a megveszekedett, odarohan a hűtőmhöz, kivesz belőle egy gyümölcsjoghurtot"


Ez nem kamu? Vagy nálad minden kilincs és a csengő is olyan alacsonyan van, hogy egy tökmag eléri? :D

2020. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi a frászért engeded be??? Te is hibás vagy akkor...
2020. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A lépcsőházba éppen az ő szülei tettek ki egy virágtartó-állványt. Arra szokott felállni, úgy csenget "nagyapókának". A csengőt nem kapcsolhatom ki, nyelvórákat adok diákoknak, ha jönnek a magántanítványok, valahogy jelezniük kell a megérkezésüket. A legzavaróbb, amikor a nyelvóra közepén visít vagy öt percig az átkozott csengő. Ilyenkor persze nem engedem be a kissrácot.
2020. jún. 29. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!