Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretem a munkámat ha sokszor...

Szeretem a munkámat ha sokszor várom már a végét? De kb mindennel így vagyok attól még szeretem csinálni. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek 99%-a így van ezzel.Én is szeretem a munkámat,úgy nézve teljesen elégdett vagyok vele hogy muszály valamit dolgozni mert pénzből élünk de ha megkapnám a fizetést a semmiért akkor nem nagyon mennék be magamtól.

Ez egy kötelező rossz,még ha azon belül jó is sokkal inkább van otthon az ember ahol azt csinál amit tényleg akar.

2022. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem colt olyan munkahelyem, ahol tényleg szerettem amit csinálok, és ha nyertem volna az eurojackpoton, akkor is bejártam volna tovább…


Az új helyemen és amit azóta láttam, ez az érzés nincs meg sajnos... 😄 pedig minden sokkal konnyebb, ha az emberben ott van az a tűz, az inspiráció, egy jó csapat, mind együtt..


Remélem még lesz szerencsém ilyen helyet találni, mert már látom, h iszonyat nehéz.. ha megtalálom, soha nem fogom ott hagyni ( amíg el nem phaszodik természetesen)

2023. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!