Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtudtam hogy a legjobb...

Megtudtam hogy a legjobb barátnőm kibeszelt engem (elhordott mindennek, titkaimat kifecsegte stb) és igazából sosem szeretett annyira, mint én őt!?

Figyelt kérdés
Nem tettem vele semmi rosszat amiért ezt kaptam.. Annyira fáj. Nem akarom elvesziteni. Olyan sok közös volt bennünk, annyi mindent együtt éltünk meg. Hogyan dolgozzam fel ezt? 22L
2020. máj. 9. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Engedd el, nem volt igaz barátnőd. Az ilyen emberekért nem kár.
2020. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő nem a barátod, soha nem is volt. Engedd el, nincs rá szükséged.
2020. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akarod elveszíteni, de az ilyeneket sajnos ott kell hagyni a francba. Ha adnál neki még egy esélyt, valószínűleg nem becsülné meg a jószívűséged és csak kihasználná a bizalmadat.
2020. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engedd el, ilyen barátokra nincs szükség.

Velem is ugyanez a helyzet volt. Nekem az egyetlen barátnőm volt, régóta barátok voltunk. Nagyon rossz nélküle és hiányzik,hogy nincs kivel megbeszélnem a dolgaim, de neked is becsülnöd kell magad annyira,hogy az ilyen embereket kiírtod az életedből.

20l

2020. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!