Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gusztustalan ha egy...

Mennyire gusztustalan ha egy cég nem fizeti ki az embereit anyagi okokra hivatkozva (semmit sem fizet) és emellett álláshirdetésben újakat toboroz a teljes gárda helyére?

Figyelt kérdés
Majd amikor az emberei szólnak hogy ez a viselkedés konkrétan káros lehet az egészségére mert szétverik a pofáját akkor villámgyorsan leveszi a hirdetést és tagadja hogy feltette volna? NOha képernyőfotó is készült.
2022. aug. 17. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a Duvenbeck az a cég?
2022. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

"Csak nem a Duvenbeck az a cég?"


nem az. Fenn van a HVG-n is.

2022. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Milyen szellemi fogyatékos nyomorék balfaszokat foglalkoztat ez a cég, hogy nem képesek feljelenteni egy egyértelműen törvénybe ütköző dolog miatt?


A jelentkezés feltétele volt, hogy herétlenek legyetek vagy mi van?

2022. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azért gondoltam hogy a Duvenbeck az, mert az is csinált ilyet.
2022. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

"Milyen szellemi fogyatékos nyomorék balfaszokat foglalkoztat ez a cég, hogy nem képesek feljelenteni


És akkor mi van ha feljelentik? Anno én feljelentettem egy nem fizető munkahelyemet, 14 HÓNAP alatt LETT EREDMÉNY. 14 HÓNAP!! És akkor se kaptam pénzt, csak addigra került csődeljárás alá.

De mire odakerült már nem volt végrehajtható vagyona.....


ennyit a feljelentésről.

2022. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Alapítványi iskola.
2022. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Hú, ez az, inkább kussoljunk és tűrjünk, mert végülis minden mindegy onnantól, hogy nem kapunk pénzt.


Nem mellesleg, a pénz a legkevesebb. Az a lényeg, hogy el lettek picsázva és csődbe mentek. Ez lenne a lényeg, ezt érdemlik ezek a helyek.


Csak az ilyen hasznavehetetlen szolgalelkű rohadt selejtek miatt, mint a kérdező, általában nem ez a sztori vége.

2022. aug. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"mert végülis minden mindegy onnantól"


így van, innentől minden mindegy.


A lényeg állást kell keresni bármit akármit mert egy nem fizető helynél minden jobb.

És innen lépni.

A soha véget nem érő jogi procedúrák kinek kellenek? Kinek van erre ideje?

Meg értelme?

Érdekel engem hogy a cég "el lesz p-----csázva" ha már ott se vagyok? Leszarom.

2022. aug. 18. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!