Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan illik visszamondani...

Hogyan illik visszamondani egy munát?

Figyelt kérdés

Ahova próbanapra mennék de közben már felvettek máshova

Sms irnék de hogyan illik?


2022. aug. 22. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
**Munkát bocsi
2022. aug. 22. 19:18
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Sms :D gyengék kuldenek sms-t. Gerinces ember telefonál.
2022. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha több helyre jelentkezik a munkavállaló mindenkit hivogasson? A munkáltatók még ennyire se hajlandók csak egyszerűen nem jeleznek vissza és le van szarva..
2022. aug. 22. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Felhívod és megmondod hogy sajnálod de egy másik ajánlatot már elfogadtál de nagyon hálás vagy a lehetőségért és még egyszer bocsánatot kérsz hogy az utolsó percben szóltál.

SOHA nem tudhatod mikor kell ugyanoda mégegyszer jelentkezned. Te sem akarod hogy egy kis sunyinak nézzenek aki az utolsó pillanatban egy 5 szavas sms-ben mondta vissza a lehetőséget.

2022. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

"Ha több helyre jelentkezik a munkavállaló mindenkit hivogasson?" - dehogy, csak ahová már megbeszélte, hogy elmegy. Akár interjúra, akár próbanapra. A többiek közül még ha jelentkezik valaki, akkor közlöd, hogy már nem aktuális.

Jó napot kívánok, Béla vagyok, és a jövő heti próbamunka miatt hívom. Köszönöm szépen a lehetőséget még egyszer, de egy fél órája aláírtam máshová a szerződést. Elnézést, hogy csak most szólok, de nagyon hirtelen jött nekem is ez a dolog. További szép napot kívánok, viszont hallásra.

2022. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!