Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megvettem a jegyet a gólyabálb...

Kiss Erna kérdése:

Megvettem a jegyet a gólyabálba, de nincsen párom. Visszamondjam? Nem illik egyedül menni, igaz?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős, és eddig szerettem volna elmenni a fősulis gólyabálba, de most már kezdek aggódni, mert én pár nélkül megyek. Egyedül nagyon ciki elmenni? Kifognak nézni? Egyáltalán fogok tudni ott egymagamban valamit csinálni? Nem akarok egész este más párokon lógni.:( Elnézést a buta kérdésekért, de tényleg kezdek kétségbe esni.:( 19/L
2013. nov. 18. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy jónak rézed, ha menni akarsz, akkor menj. Nincs baráti társaságod? Mi gólyabálra kb. 15-en csajok béreltünk limót, buliztunk, kocsikáztunk egyet, iszogattunk és úgy mentünk a gólyabálra (szürakozóhelyen volt, de volt keringő is meg minden). Akkor ismertem a többséget kb. 1 hónapja... se... és marha jó buli volt.
2013. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Végül elmentem a bálba, és olyan asztalhoz ültem, ahol nem csak párok, hanem szinglik is voltak. Elvoltunk, jó is volt, de azért annyira nem volt nagy durranás, én valamiért másmilyenre számítottam. Nem baj, a lényeg az, hogy nem voltam egyedül, és nem éreztem túl hülyén magamat.:)
2013. nov. 23. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!