Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon elfáradok a munkámban...

Nagyon elfáradok a munkámban nap mint nap,mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Alapvetően is nehéznek számít a szakács szakma én e mellett meg tanulok is.Fiatal vagyok de a munkaidő végére és mire haza érek pont hulla vagyok
2022. aug. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Túl vagy hajszolva.

Ezt kipihenni nem igazán lehet.

Lejjebb kell adni a feladatokbol.

Munka mellett egyébként is nehéz tanulni.


Esetleg próbáld meg másképp szervezni a dolgaidat.

Legyen idő aktív és passzív pihenésre is. Aztán vége lesz ennek az időszaknak is.

2022. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Próbálj meg munkát váltani. Gondolom, a la carte étteremben dolgozol, az a legszivatósabb. Esetleg ha valami üzemi konyhára mennél (kórház, menza...), azt jobban bírnád. Természetesen ez szakmailag más, akár visszalépésnek is tekinthetjük, de ha más irányba tanulsz tovább, akkor ez nem olyan gond.
2022. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

A szakács eleve egy kőkemény fizikai munka. Emellé még tanulni is nagyon sok. Gondolom, a pénz miatt kell a meló, nem opció a részmunkaidő vagy ilyesmi.

Kitartást tudok csak kívánni, a sulinak egyszer vége lesz.

2022. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó és pontos időbeosztás, ha lehet ne tulorazz (túl sokat) . Próbáld napközben valahogy rendszerezni a dolgaid, hogy amit csak lehet közben oldj meg, vagy egyszerűsítés le amennyire lehet.. Kitartást! :)
2022. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!