Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjam el egy betanulo...

Hogyan mondjam el egy betanulonapon ha nem tetszik a munka de nem akarok bunko lenni?

Figyelt kérdés

Illetve ilyenkor rogton azt kerdezik hogy mi nem tetszik.. de ha osszessegeben nem tetszik, mi a jo indok ilyenkor?

A fizetes nem opcio mert az amugy jo lenne..



2022. aug. 23. 02:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne azt mondd, hogy mi nem tetszik, hanem hogy mi tetszene.

"Inkább más irányba keresek munkát, ahol kevesebbet kell állni." Vagy ahol többet mozoghatok. Vagy ahol jobban használhatom az agyam. Vagy ami változatosabb.

Pontosan értik, hogy mi a bajod, de udvariasabb vagy így.

2022. aug. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy másak az elképzeléseid és úgy érzed, nem neked való ez a pozi.
2022. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell magyarázkodni, semmi kötelezettséged nincs. Megnézted, megpróbáltad, nem jött be.


Megmondod hogy más elképzeléseid vannak és megköszönöd a lehetőséget. Ennyi, nem kell semmi több.

2022. aug. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert kene udvariaskodni vagy magyarazkodni! Te munkavallalo vagy. Ha nem tetszik, nem vallalod, meg indokolni sem kell. Ha meg mar indokolsz, akkor jol johet nekik a negativ kritika, ha egyaltalan negativ kritika, lehet hogy csak szimpla tenykozles (pl amiket elso irt: nem akarok ennyit allni, pl.)
2022. aug. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nyitrai Ferenc válasza:
Magasról tenni kell mások véleményére. Illedelmesen megköszönöd a lehetőséget és "úgy érzem az elképzeléseink nem találkoznak ezen a munkahelyen" indoklással elköszönsz.
2022. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha próbaidő alatt vagy,nem kell indokolni. Csak jelzed, hogy nem szeretnél tovább maradni. Ha mégis megkérdezik az okát és szeretnél választ adni, legyél őszinte, nem kell a vetítés. Bárkivel bárhol előfordulhat, hogy nem tetszik az új munka és tovább áll (én is nagyban fontolgatom). Nincs ebben semmi rendkívüli. #1 és #2 jókat írt, ezekből indulj ki,ha nem tudod,mit mondj.
2022. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy úgy érzed, nem neked való ez a munka. Szóval ne a munkát, munkahelyet minősítsd, hanem a magadról beszélj.
2022. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles indokolni, max. amiket a korábban írt hozzászólásokban már tanácsolhatsz, abból mondhatsz valamit.

Nekem egyik előző munkahelyemen volt olyan kollégám, aki azért mondott fel próbaidő alatt, mert nem gondolta, hogy ott egész nap ülni kell, olyan munkát akart végezni, ahol többet tud mozogni.

2022. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat végül nem is nagyon kellett ilyesmi indokokhoz fordulnom mert a kis kollegina olyan flegma volt hogy szóltam a főnöknek, én így nem szeretnék együtt dolgozni!

Első napomon is éreztem de akkor csak megbeszélésen voltam, de a csaj viselkedéséből már akkor gondoltam erre hogy mivan ha flegma lesz ez után is, és nem tetszik majd az egész..

Jól éreztem..

2022. aug. 23. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szolj minel hamarabb. Nekik is jobb, neked is. Nagyon utalom mikor vegig dumalok egy napot meg betanitok tok folosen. En magamtol mondani szoktam ha latom h nincs oda erte, hogy nyugodtan menjen oltozni ha mar most tudja h nem jon, ne huzzuk az idot
2022. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!