Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van akkor ha nem tetszik...

Mi van akkor ha nem tetszik az új munkahely de már kiléptem a fix munkámbol?

Figyelt kérdés
Van egy fix, de nem álommelóm. Közben aktívan keresek új munkát jobb fizetéssel. Voltam pár interjún is, de attól félek, hogy ha felvesznek egy jobb fizetéses helyre, élesben kiderül hogy nem érzem ott jól magam, nem tetszik a munka. Hogy tudom megoldani azt hogy még megmaradjon a mostani munkám vészhelyzetre ha valamennyi idő után megsem tetszik az új hely?

2022. ápr. 5. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2022. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Max ha szerencséd van akkor vissza vesznek a régi helyre...


De sajnos néha kockáztatni kell.


Én egyszer jártam így, egy nagyon retek helyre kerültem, szerencsére járt a munkanélküli, így egy percet nem kellett ott töltenem a kelleténél.

2022. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kockázatos.


Én jártam sajnos így.. aztán nemsokára kezdek egy másik új helyen, még több pénzért, mint amire váltottam.


De egy váltás mindig kockázatos, ez sajnos ilyen.. ha nagyon nem jon be, keresel tovább, neked is szól a próbaidő.

2022. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!