Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik gyárban dolgoznak,ti...

Akik gyárban dolgoznak,ti hogy bírkóztok meg a borzalmas közeggel?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy 100 emberből 2 normális ha van,a többi élettelen kétszínű pletykagép,aki azért jár be,hogy mindig valakinek rosszat okozzon,beszóljon?

A saját munkatársaikon vezetik le a frusztráltságaikat,mert rossz házasságban élnek,neveletlen gyerekeik vannak,30 évig nyögik a hitelt,hó végére semmijük sem marad a meggondolatlan költségeik miatt,minden napjuk ugyanarról szól. Tehát a másikon a legegyszerűbb ezeket levezetni,de mire jó ez?


Arról nem is beszélve,hogy a munkatársak nagy részével két értelmes mondatot nem lehet váltani?

Ha komolyabb témákról szólna egy beszélgetés, nem tudnak normálisan elbeszélgetni,rögtön mindenen megsértődnek,személyeskednek és rá akarják erőszakolni a buta véleményüket mindenki másra? Minden csak úgy lehet ahogy azt ők mondják,még véletlenül se nyitottak más véleményére?

Olyan emberek játszák az észt,akiknek még a 8 osztály sincs meg? És semmit nem tettek le az asztalra,azon kívül,hogy egész életükben gyárból gyárba vándoroltak?

Olyan főnökök parancsolgatnak és terrorizálnak lelkileg,akiknek sem érettségijük,sem idegen nyelvi tudásuk,és sokszor még vezetői tapasztalatuk sincs?


Hogy lehet ezt kibírni?

Tisztelet a kivételnek mégegyszer,mert vannak intelligens rendes emberek is,de általában mi csak szenvedünk a többi között.


Ti hogyan kezelitek az ilyen negatív munkatársakat,akikkel a magánéletben egy szót sem váltanátok? Szinte már lenézem őket az miatt, hogy milyen borzalmas emberek.


Csak 2 évet dolgoztam gyárban hál istennek,de ezek a tapasztalatok örökre velem maradnak.



2022. aug. 24. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van érettségim, meg 2 szakmám, korábbi tapasztalataim is vannak a korábbi munkahelyeimmel kapcsolatban, sok pénzem és energiám is felhasználásra került a mostani helyemen, de olyan bent, mintha óvodában lenne az ember. Mindig, mindenki csúfolja a másikat, ok nélkül. Önző leszek. Szeretném látni a munkám eredményét, amiért lejáratás áldozata lettem.
2022. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha azt hiszed, hogy ez a végzettségen múlik, akkor nagyot tévedsz! A magasabb végzettségű főnökök épp olyan ge ciládák, mint az összes többi.

És a dolgozók nem csa a gyárban szívják egymás vérét. Legtöbb melóhely suttyókkal van tele.

2022. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy.


Addig váltok, amíg egy elviselhető társaságba nem kerülök.

Idegileg már a padlón vagyok, de akkor sem fogok a kérdésben említett emberek szintjére lesüllyedni.

Nincs diplomám, DE viszont van lelkiismeretem.


Erkölcsi bizonyítvány felmutatása nélkül én a munkáltatók helyében, a cég közelébe nem engednék senkit! Teljesen büntetlen előélet lenne a minimum.

Ha megvan, akkor hosszas elbeszélgetés, információ szerzés az előző munkahelyekről, akár az iskolák felkeresése, és informálódás a dolgozni akaró magatartásáról.


Ha szép, és jó minden, akkor 3 hónapos munkaszerződések, 1-2 évig, még mielőtt végleg bekerülnek az ilyen álszentek egy céghez. De sajnos a vezetők nem így állnak hozzá.

2022. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem gyárban, de ügyfélszolgálaton. Az az irodai szalagmunka. A főnökön kívül szerencsére mindenki normális, de a főnök.. Az az igazi őrült diktátor nő akitől mindenki menekül amint megismerik. Mikrómenedzselés felsőfokon. Az ügyfelek pedig.... Teljesen kikészítenek mentálisan. Már gyomorgörcsöm van, hogy holnap megint megy a munka. Idegileg is teljesen padlón vagyok.
2022. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 én is dolgoztam ilyen helyen. A közvetlen munkatársakat imádtam, nagyon összetartottunk. De a vezetőség... Manipulátorok és fogalmatlanok gyülekezete. Az ügyfelekről nem is beszélve, akik minden módon éreztetik veled, hogy te csak egy service desk-es vagy és a tápláléklánc alja, tehát sértegethetnek, ahogy a csövön kifér, nincs következménye.
2022. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, dolgoztam gyárakban is diákmunkásként több nyári szezonban . Az ottani közeggel kapcsolatban elég vegyesek az érzelmeim. Voltak ilyen és olyan emberek. Lehet szerencsém volt,de mindenhol megtaláltak azok az emberek, akikkel jól kijöttem, mindig mondták, hogy a többiekkel nem kell foglalkozni. Végzettség tekintetében is volt köztük 8 általánost és magasabb sulit végzett is. Szerintem nem ez határozza meg, hogy milyen ember valaki.
2022. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!