Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt aki álló munkát...

Van itt aki álló munkát végez? Napi hány órát?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet túlélni az elképesztő láb fájdalmat?

Nem csak egyhelyben kell állnom annyiból jobb, de még most eleinte nagyon fáj.



2022. aug. 28. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A többiek jókat írnak, én mondjuk nem próbáltam ki semmit, mert előbb felmondtam. Nem normális az álló munka. Én nem is engedélyezném, hogy valaki egész munka ideje alatt álljon. Szerintem senkit nem zavar, ha leülnek pl recepciósok.


Én úgy mentem haza egy ilyen 6 órás (ami elvileg nem is sok) állás után, hogy fájt mindenem, olyan csontjaim is, amiről azt sem tudtam, hogy léteznek. 20 perc sétára laktam a helytől. Kétszer ültem le az utcán. Aztán otthon az előszobában is, még a szobámba se tudtam bemenni. Sírni kezdtem, mert tudtam, hogy ez vár rám holnap is.


Javaslom neked az irodai munkát, ülni se egészséges egész nap, de legalább nincsenek ilyen szintű fájdalmaid.

2022. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak hát nem lehet mindenki lehet irodai dolgozó. Vendeglatas, kereskedelem és meg egy csomó munka van amit állva kell végezni. Mindenképp azt javaslom vallts. Én két okból sem bírtam az álló munkát. A lábaim miatt és nekem állandóan elesett a vernyomasom. Ha kell tanulj mást.
2022. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
En. 13 ora. Nekem nem faj, semmi gondot nem okoz 🤷 mar megszoktam
2022. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bosch ba vagy?

Ott van álló melódia

2022. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Eleg sok helyen van.. en pl szakacs
2022. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!