Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés lehet betanított...

Milyen érzés lehet betanított munkásként gyárban dolgozni? Hozzá lehet szokni? Meg lehet szeretni?Van előnye?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Előnye:

Kevesebb gondolkodás,tiszta hierarchia

Hátránya:

Lehet unalmas

Alacsony fizu és presztízs


Személyiség függő, ha neked való megszereted, hanem, menekülsz

2022. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

"Milyen érzés lehet betanított munkásként gyárban dolgozni?"

Mihez képest?


"Hozzá lehet szokni? Meg lehet szeretni?"

Nyilván, hiszen léteznek a világon olyanok, akik évek, évtizedek óta gyárban dolgoznak.


"Van előnye?"

Kapsz fizetést, nem kell a híd alatt laknod, lesz pénzed ételre, ruhára, stb.

2022. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Attolfügg hogy kikkel vagy körülvéve. Vannak olyanok akik rögtön befogadnak és vannak akik direkt kicsinalnak na onnan menekülni kell sztem .Ha szerencséd van akkor normàlidlsak közé kerülsz és ott akar èvekig is el van az ember .
2022. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, akinek a képességei csak ezt (ilyen jellegű munkát) tesznek lehetővé, az jobb, ha ezen nem agyal, hogy milyen érzés. Hiszen nem sok választása van.... De ha összeszedi magát, és megszerez egy szakmát, akkor nyílnak új kapuk...
2022. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
normálisak
2022. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 gyárat láttam eddig belülről.

Az egyik egy feldolgozó csarnok volt. Hatalmas zaj, tömény alapanyagszag és 100% páratartalom. Nem kellemes.

A másik egy csomagolós címkézős hely volt. A zaj itt is hatalmas, a levegő állott és szörnyen meleg.

Szóval én nem vállalnék gyári melót a körlülmények miatt. Hacsak nem létezik olyan, ahol nincs ekkora zaj és meleg.

2022. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
A szakma az nagyon jol hangzik csak a baj ezzel hogy beis kell járni mivel covid van nem sok gyakorlatot tud szerezni az ember plussz aki teheti inkább elhagyja m.országot ja és van indulótőkèje is.
2022. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Morzsi007 ***** válasza:
90%

Nem kell agyalnod. Mikor kilépsz a kapun, nem fogsz agyalni, hogy határidőre hogy fogod tudni megcsinálni a feladatodat.


A szükség nagy úr, hozzá lehet szokni. Csak azokat tudnám leírni, amit az előttem szólók már válaszoltak.

2022. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem dolgoztam még gyárban, de irodistaként egy dolgot nagyon irigylek tőlük: műszak végén kieshet a kezükből a szerszám, és másnap kezdésig még csak gondolniuk sem kell a munkára.
2022. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg gyárban dolgozom, nőként. Ahol én vagyok, megfelelő a fizetés. 380-400 körül keresek. Nem a legpengeeszűbb emberekkel vagyok körüpvéve, de ha le tudod nyelni az ostobaságot, nagyon jól is tudod magad érezni. Nem szakadunk meg. Ez itt könnyű fizikai munka. Rosszabb napokon 8 órából max 5, amit tényleges munkával töltünk. De van, hogy 4 óra is simán kiesik meló nélkül. Attól függ. Nem egy életcél ez, mert haladni pl nem haladunk. Szóval karriert erre nem építhetek, de el lehet itt lenni, és megfelelő pénzkereseti lehetőségnek tökéletes.
2022. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!