Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nincs értelme az életemnek...

Nincs értelme az életemnek nagyon elkeseredett vagyok és szégyenlem magam. Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mióta elvégeztem a sulit azóta számtalanszor voltam munkanélküli , ha elhelyezkedtem kiderült nem voltam biztosított, aztán ismét munkanélküliség aztàn megint munka de a munkakörülmények borzalmassak voltak, aztán voltam Ausztriában de ott csak napokról volt szó ,aztán később változások miatt magyarként nem kellettem , voltam jó pár interjún és volt sok visszautasítás ,aztàn jött egy 2 és fél éves pánikbetegség komoly fizikai tünetekkel emiatt nem tudtam dolgozni és ez akkoriban rohadtul zavart aztán közben felszivtam magam találtam beugrós melót, de nyilván alkalmaztam hívták csak és a legutóbbi helyen nem úgy jelentettek be ahogy kellett volna. Szóval hiába dolgoztam itt ott ez a rendszerbe szinte nem is mutat semmit. Most pedig itt vagyok 31 pár napja és nem volt egy évekig tartó fix munkahelyem és hogy őszinte leszek nagyon tartók attól , hogy megint àtvernek. Nagyon szégyellem magam , hogy nincs olyan hely mint másnak hogy évekig dolgozott meg adózott stb. Úgy érzem nem vagyok erre a vilàgra egyre többször jut eszembe , hogy felakarom vàgni az eremet. Nekem nem jár semmi cserébe àllandóan ver a sors és még cserébe az apám gondozását ràmtolta a rokonság emellett pedig tele vagyok kétségekkel. Szóval nem tudom mit tehetnék azonkívül , hogy ez így màr nem élet nekem.
2022. aug. 30. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj valami normális szakmát. Például tanárból hiány van. Nem fizetik túl, de biztos munka, tuti bejelentve.
2022. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mire azt elvegzem már így is öreg vagyok/:
2022. aug. 30. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Naés? A kor csak egy szám!
2022. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet de én nem így képzeltem egy csődtömegnek érzem magam most pl ismerkedésnél sokaknàl mindig ez az első kérdés 'mit dolgozol"? Vagy hogyan vállalják így gyereket ha nincsenek éveim, vagy hogy lesz valamennyi nyugdíjam, vagy menjek önellàtónak , de tb-t nem àrt fizetni mert lehet baj stb. Tudom szar az egészségügy meg nekünk nem lesz nyugdíj stb. De én most nem tudok ezen túlendülni.
2022. aug. 30. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát menj el dolgozni, például gyárba, gyorsétterembe. Dolgozni sosem szégyen, bármi is legyen az. Azzal nagyjából rendbehozod az életed, aztán jöhet a többi.
2022. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esti suliba munka mellett is lehet menni.
2022. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyár 3-4 műszak most beadtam amúgy gyári melós céghez de az 1 műszak otthon segítenem kell apukám körül...
2022. aug. 30. 17:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Van érettségin szóval nem kell estig végeznem
2022. aug. 30. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tanulj ki egy olyan szakmát amiből hiány van.

Pl: nagyon sok helyre keresnek mechatronikai technikust, beiratkozol esti suliba és ha közel van a bosch akkor még gyakornokkent tud alkalmazni még tanulsz és nagyon jó pénzt kapsz érte

Csak egy tanács

2022. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!