Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemistáknak milyen munkale...

Egyetemistáknak milyen munkalehetőségük van?

Figyelt kérdés
Olyan munkára gondolok ahol nem 600 forintos órabérért kell megszakadnod és tudnak az órarendhez igazodó munkaórát biztosítani? Diákmunka szövetkezeteket néztem, de az mind éhbérért dolgoztatná az embert. Debrecen érdekelne.
2022. aug. 31. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Nézz körül cégek weboldalán, hátha keresnek gyakornokot.


De pl Schönherznél most direkt megnéztem, 1500-as órabérrel keresnek diákokat csomó helyre Debrecenben. Jó, nem prémium bér, de azért nem rossz az. Van egy csomó otthonról végezhető munka is, ahol nem akadály, ha nem vagy egy városban a munkahelyeddel.

2022. aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Órarendhez igazodót csak alkalmi munkával tudod megoldani. Pakolás, raktáros, árufeltöltő, ilyesmiket nézz.


Nézhetsz esetleg részmunkaidőset, az eggyel komolyabb, de cserébe kevésbé rugalmas. Hogy mennyire, azt velük kell megbeszélned.

2022. aug. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Órarendhez igazodó nem lesz. Amúgy 1200-1500 nem is olyan szar bér, főleg hogy korábbiakhoz képest a nettót adják.

Vagy keresel a leendő végzettségednek megfelelő céget és jelentkezel gyakornoknak, de azért arra készülj, hogy heti 20 órát ott is kell melózni, és nem este, hanem inkább délelőtt. Ott se biztos, hogy többet kapsz anyagilag, de a szakmai tapasztalat később nagy előny lesz.

2022. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem orulj, ha heti 20 orat dolgozhatsz es te osztod be a munkaidot.

Nekem is ilyen volt, mashogy nem lehetett megoldanom nappalin.

2022. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakornokoskodás
2022. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha reálos szakon vagy, és van már 1-2 év egyetem mögötted, IT és elemzőcégeknél van lehetőség ilyen szintű rugalmasságra. Ezekkel se fogod szétkeresni magad, de a bér azért egy fokkal normálisabb. Én így dolgozok, heti 20 óra kell legalább, akkor megyek be amikor akarok, nekik mindegy, csak legyek kész a feladatokkal. Home office-olni is lehet manapság, amivel az ingázást meg lehet spórolni.
2022. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!