Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első félévben lévő egyetemista...

Első félévben lévő egyetemistaként milyen munkalehetőségeim vannak diákmunkát, rész/teljesmunkaidőt nézve a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Sok helyről utasítottak el a vírusra hivatkozva, volt egy barátom aki pl már egy éve dolgozott egy ilyen diákmunkás "csapatnál" és őt is elküldték a napokban a járvány miatt. Gondolkodtam hogy vajon milyen lehetőségeim lennének, amik persze nem olyanok, hogy pl heti 20 óra munka és hónap végén kapsz 70 ezret, mert élni csak kell valahogy, ha nem tévedek..



( JSZNK Megye, infós karon vagyok/vagyunk )


2020. okt. 2. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Segédmunkás építkezésen
2020. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Jász-megye az egész ország egyik legszegényebb része, sokan nem keresnek félállásban 70-et, szóval sok jóval nem bíztatnálak. Könnyű nem lesz, jelenleg Budapesten sem állnak halomban a diákmunkák.
2020. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehát most érted, legyek öngyilkos mert felvettek egyetemre, tanulnék mert nem akarok 12 órázni egy gyárban, de a tanuláshoz is pénz kell, erre nincs semmi munka mert PONT mikor egyetemre kerülök kitör egy világjárvány, a diákhitel meg olyan kamatottal harapja el a nyakad mint egy vadállat? Nehogy már basszus, hát külföldön vannak helyek ahol direkt emiatt foglalkoztatnak embereket, itt meg csak a közmunka van az is 25 éves kor felett ha nem tanulsz meg nem dolgozol, meg asszem talán a sereg? Ennyi erővel bánom hogy megszülettem, mert itt csak a szenvedés van semmi más. Meg az a rohadt foci persze, mert olyan jó a magyar válogatott, hogy rengeteg pénzt hoznak haza. Ja hogy nem. Fuck.
2020. okt. 3. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Vállald be a 20 órát valami rossz helyen, mellé pár tízezer diákhitel elég, jövőre meg találsz valami infós gyakornoki melót, normálisabb fizuval. Lesz félmillió diákhiteled, amit az első két rendes infós fizudból visszafizetsz. Az eleje mindenkinek nehéz, én egyetem alatt havi 60 ezer forintból éltem, sokszor hónap közepén már alig volt pénzem kajára, de így is bőven megérte, pedig bölcsészdiplomákat szereztem, amelyekkel azért messze nem annyira könnyű karriert csinálni. Menni fog, nyugi.
2020. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magyon remélem mert ebben van csak kiút, egyébiránt totál csőd..
2020. okt. 3. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mentél volna szakmunkásnak. Nem lenne ilyen gondod
2020. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát persze, hiszen apám nem annak ment és nem heti kb 4szer kell menniük dolgozni (a fizut sem az alapján alakítva), annyival jobb lett volna, hogy nagyon. Meg amúgy is, mindenkinek szakmunkásnak kellene menni akinek nincsenek milliói hogy továbbtanuljon ő vagy a gyereke, hiszen minden ember egyforma, minden ember ugyanarra születik. Teljes mértékben egyetértek veled! :)
2020. okt. 3. 21:18
 8/9 anonim válasza:
Tudtommal ma már van olyan diákhitel ami nem kamatozik. Nézz utána esetleg
2020. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, a diákhitel+, ami maximum 500e-re jogosít, de az még mimdig nem munka, és ugyanúgy törleszteni kell.
2020. okt. 5. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!