Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Keresem magamat,de alig...

Keresem magamat,de alig tetszik valamelyik munkahely,ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok,és eddig mèg nem tudtam megtalálni a helyemet a munka világában,valahol a fizetéssel volt a baj,máshol meg túl sok stressz volt rajtam,illetve a környezettel is sok bajom volt.


Eddig csak gyári munkáim voltak,mèg nem igen próbáltam meg más területen magam.


Szerintetek mennyire baj,ha az ember keresi mèg a helyèt?

Nektek sikerült egyből a legjobb munkahelyet találni,vagy ti nektek is sok időbe telt?


Normális,kultúrált válaszokat előre is köszi!



#álláskeresés #munkahely #munkahelyváltás #Fiatalok munka #Fiatal munkaerő
2022. szept. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Kellett idő, de fontos, hogy képezd magad, mert ha nem, nehéz lesz jobb melót találni. Én gimiben takarítottam (diákmunka), fősuli mellett boltban dolgoztam, illetve az első munkahelyem a szakmámban is borzalom volt. Amikor elvégeztem a master szakot akkor találtam jó munkahelyeket.
2022. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Három dolgot érdemes figyelembe venni, ha az ember munkát vállal:


1. El tudja-e végezni azt a feladatot

2. El akarja-e végezni

3. Megéri-e elvégezni


Ha bármelyikre "nem" a válasz, el kell gondolkodni a munkahely- vagy akár a szakmaváltáson. Én 30 évesen nyergeltem át egy teljesen más területre, de ismerek olyat aki 50 fölött, szóval sosincs túl késő.

2022. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Beosztottként nem létezik jó munkahely.
2022. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
#3 egyetértek, hiába szavazott le a sok nemnormális birka.
2022. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha vállalkozó vagy, akkor meg a kollégák és a főnökök helyett szenvedhetsz a hivatalokkal, meg a megrendelőiddel.
2022. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Elöször is fitalként annyi a dolgod hogy, tapasztalatot szerez.A másik olyan munkát kel találni ami egézségedet nem csinálja ki.De ha most rossz emberek vesznek körbe akik idegileg ki készitenek az is jó tapasztalatnak már csak az ha kezelni tudod őkett.Mert teszem a kövi helyen már interjün látni fogod a jeleket ha valami nem stimel és nem fogsz rossz emberek közé menni amivel idöt nyersz.Meg jó munkahely nincs az elsö szempont mindig az egézség legyen hogy, ne használodj el.
2022. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen én sem tudtam, hogy mit szeretnék, sőt ennyi idős koromban váltottam egyetemet. 30 elmúltam és most érzem azt, hogy a helyemen vagyok munka szempontjából. Érdekel,amit csinálok, látom a jövőbeli lehetőségeket.

Suli mellett sokféle diákmunkát elvállaltam,fizikait és szellemit egyaránt, hogy tágítsam a látóköröm, emberekkel és közegekkel ismerkedjek. Semmi gond nincs azzal,ha úgy érzed,nem találtad még meg az álom munkát. Fog az jönni,de azért neked is aktívan tenni kell. Fektess magadba, tanulj nyelvet, önkénteskedj,ha van olyan,ami tetszik. Szélesítsd a látóköröd és a legfontosabb, hogy az egészségedre vigyázz. :)

2023. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!