Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha már a sokadik munkahely...

Ha már a sokadik munkahely sem tetszik, velem van gond vagy elképzelhető,hogy valóban rosszakat fogok ki?

Figyelt kérdés
Azt hozzáteszem, hogy ezek már régóta meghirdetett állások.
2022. aug. 27. 12:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Viszont előtte meg évekig dolgoztam egy helyen.
2022. aug. 27. 12:37
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A jó állásokat nem hirdetik. Én is ebben a cipőben járok mint te.
2022. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a munka nem tetszik, a körülmények vagy a társaság? Vagy egyik sem?


Egyébként nem vagy a problémával egyedül, én is hasonló cipőben vagyok.

2022. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mármint rosszul választottál pályát és nem érdekel a munka? Vagy mi a gond?
2022. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sok a rossz állás, rossz munkaadó idehaza. Én informatikus vagyok, azért nálunk általában jobbak a munkakörülmények, de a legutóbbi álláskeresésem során láttam én is cifra dolgokat. Volt, ahol 3 nap, volt ahol két hét után álltam fel, hogy én ezt így nem csinálom. Nehezen találtam egy nívós korrekt munkahelyet, pedig nincsenek nagy elvárásaim.
2022. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

#5

és akkor képzeld el azt akinek nincs meg a tehetsége egy diplomához, vagy egy ilyen komoly szakmához, hogy úgy milyen nívótlan kínálatból lehet választani és miért ezerszázalékos a fluktuáció mindenhol

2022. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Ha mindenki hülye, csak te vagy helikopter, akkor el kell gondolkozni. Csak az a kérdés, hogy mennyi a sok
2022. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

El tudom képzelni sajnos. Eleve a vendéglátás és a szolgáltatóipar egy hatalmas feketezónás gályarabság idehaza. Az lenne a megoldás, hogy emberek automatikusan elutasítják az ilyen munkáltatókat, de sajnos tudom, hogy nincs mindenkinek erre lehetősége anyagilag. Aljas dolog, hogy pont ezt a kiszolgáltatottságot használják ki ezek a dögevők.

2022. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezek különböző munkák, viszont volt ami nagyon jó volt, csak pár hetes munka volt, csomagolàs.
2022. aug. 27. 13:26
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Magyarországon sajnos nagyon rossz a munkáltatói felhozatal... Itt jelen esetben, nem a kérdező a hülye.
2022. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!