Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha délelőtt járok diákmunkára...

Ha délelőtt járok diákmunkára még most ősszel is, folyton meg fogják kérdezni hogyhogy nem iskolában vagyok?

Figyelt kérdés
Mintha csak középiskolásként lehetne diákmunkázni. Pedig egyetem legvégén járok már
2022. szept. 2. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hat attol fugg hany evesnek nezel ki.
2022. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
26 vagyok de szerintem jópár évvel fiatalabbnak
2022. szept. 2. 09:19
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Lehet egyszer kétszer megkérdezik, de általában nem foglalkoznak vele.
2022. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát 26 évesen nem hiszem. Inkább azt hiszik hogy rendesen dolgozol mint a többi felnőtt, nem azt feltételezik hogy főállású diák vagy.
2022. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
4-es de ha 16-nak néz ki akkor hiába 26.
2022. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Kétlem hogy 16nak nézne ki, de lehet álmodozni
2022. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem rengeteg munkatársam volt, aki diák, és délelőtt ugyanúgy nyomta egész évben a diákmunkàt, mint én efóban/én estiztem munka mellett, többiek egyetemisták voltak/.
2022. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Én 27 vagyok és nem diákmunkán (már rég főállású vagyok), de más helyeken többször is megkérdezték már. 20-27 éves korom közötti sztorik:


Tesco házhozszállítás, én vettem át, szeptember elseje volt, kérdezi a szállító, hogy ma kezdődött-e nekem az iskola.


Random néni a villamoson beszélgetni szeretne nyáron. Kérdezi, hogy meddig van nyári szünetem. Mondom semeddig, most is dolgozni megyek.


Random bácsi a buszon beszélgetni akar velünk, párommal voltam. Kérdezi a páromat, mivel foglalkozik, mondja, hogy egyetemista. Kérdezi a bácsi, hogy én is az vagyok-e, mondom én nem, kérdezi, jaaa MÉG nem?


Péntek kora délután elutaztam, ezért szabit vettem ki és reggel beugrottam egy körmöshöz, akinél először jártam. Kérdezi, hogy ezután megyek-e iskolába, mondom nem, értetlenkedik, hogy az hogy lehet.


Úgyhogy de, simán tűnhet a kérdező tininek.

2022. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem szoktak ennyire foglalkozni a diákmunkásokkal. Meg általában az emberek nem hülyék, tudják, hogy nem csak középiskola létezik a világon. Végig dolgoztam egyetem mellett, soha senki nem kérdezett ilyet. Ha új vagy, akkor szimplán nem is érdekled őket, ha meg visszajáró, akkor megszokják hogy ott vagy, nem kérdezik miért.

És gondolom 26 évesen ha fiatalabbnak is nézel ki, azért nem 16-nak.

2022. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
még 12-nek is nézhet ki akár.
2022. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!