Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradtál olyan másodállásban...

Maradtál olyan másodállásban ahol csak a panaszkodás megy?

Figyelt kérdés

6an vagyunk együtt akik ott dolgoznak. En vagyok ott nemrég óta. Semmi más nincs csak h ki mit nem csinál-ezert már szólva is lett a főnöknek,de sz.rik bele-, és így a másiknak kell megcsinálni azt is h ne legyen baj. Senki nem figyel oda a környezetére bent.

Nincs osszetartas köztük.


4hónapja vagyok ott, de kezd elég lenni..


2022. szept. 2. 11:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Részben megértem, mert a 6ból ugyanaz a 3fő van rángatva ha plusz ember kell az adott napra vagy a többiek pótlását kell megoldani. Az ő szabadidejéből vesz el a főnök még ha ki is fizeti.

Ugyanannyit kapnak ők is, meg az a 3fő is aki sz.rik rá a dolgára,de ők soha nincsenek rángatva ha még kell oldani vlmit

2022. szept. 2. 11:19
 2/3 anonim ***** válasza:

ez majd' mindenhol így van. A régiek már benyalták magukat, azontúl nem tudhatod, hogy ki kinek a valakije..

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2022. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó ebben van olyan aki hitel miatt

"nyel", de mindenki kb azon a szinten van h nem szól semmiért,mert értelme nincs,de morog nekem pl.( állandóan ez a téma h ki mit nem csinál) meg h 1000ft óránként.

2022. szept. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!