Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Könyvelőként lehetséges...

Könyvelőként lehetséges teljes home office-ban dolgozni?

Figyelt kérdés
El lehet helyezkedni mérlegképes tanfolyammal, diploma nélkül is? Mennyit keres egy pályakezdő könyvelő vidéken? Mennyire stresszes ez a munka?

2022. szept. 2. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magát a könyvelést, mint munkát lehet home-office-ban is végezni, de pályakezdőként nem nagyon lesznek ilyen lehetőségeid, vagy max. elvétve. Multiknál ez hamarabb be szokott állni, de oda nehéz bejutni diploma nélkül. Sopron is vidéknek számít és Mátészalka is... erre nem lehet egyértelmű választ adni. Full pályakezdőként valószínűleg GBM + pár tízezer forint, aztán ez feljebb tud menni tapasztalattal, és azzal, ha képzed magad (pl. adótanácsadó irányba). Érdemi pénzt hosszútávon vállalkozóként tudsz keresni.
2022. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó vagy benne és ismered, követed a jogszabályi változásokat, akkor lehet egyéni vállalkozóként teljes home office. Múltkor a hírekben volt egy 50 körüli néni, aki könyvelőként berendezte az irodáját teljes HO-ra.

Viszont pályakezdőként szinte kizárt, hogy olyan jó lennél a szakmában, hogy profin, önállóan nyomd otthonról.

A diploma szerintem nem feltétel.

2022. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Persze, nem pályakezdőként gondoltam a home office-t, hanem később :) arról esetleg még tudnátok írnj valamit, hogy mennyire stresszes ez a munka? Nagyon sok helyen olvasom hogy az. Ha az ember belejön és lesz rutinja, azért csak jobb lesz gondolom.
2022. szept. 2. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Szerintem nem annyira stresszes. Fontos a jó időbeosztás, precizitás. Nekem csak néhány hónapos tapasztalatom van. Nagyon fontos, hogy találj egy normális könyvelőt, aki betanít rendesen.

2022. szept. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!