Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen okkal lehet indítványozn...

Ilyen okkal lehet indítványozni azonnali hatályú felmondást?

Figyelt kérdés

Röviden tömören pszichoterror áldozata lettem. Legutóbb pl azzal jöttek, hogy büdös vagyok, miközben soha senki nem mondott még ilyet nekem és ez csak egy a sok közül 😢.

A közvetlen felettesem is benne van a dologban és utálja a képemet, úgyhogy az nem megoldás, hogy hozzá forduljak. Minden jel arra utal, hogy ki akarnak utálni (új munkahely keresése folyamatban van).


2022. szept. 2. 14:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bizonyításra az jutott eszembe, hogy hangrögzítővel felveszem a beszélgetéseket, ha behív a főnök 😕 azzal viszont az a baj, hogy személyiségi jogot sért. Mondjuk már pont leszrom.
2022. szept. 3. 20:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne vedd fel, mert még te kerülsz bajba. Gondolom nem hiányzik, hogy még jogi értelemben is meghurcoljanak.

Mondj fel simán, a felmondási időt meg csak túléled valahogy.

2022. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Más lehetőség úgy sincs 😢
2022. szept. 4. 09:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Szar munkahely volt, ne sajnáld!
2022. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!