Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki 1,5 hónap után lelépni...

Ciki 1,5 hónap után lelépni munkahelyről?

Figyelt kérdés
Július 18-án kezdtem a cégnél 2 hét traininggel. Az igazi munkát Augusztus elsején kezdtem. Egyszerűen eret akarok vágni annyira nem akarok dolgozni. Minden másodpercben meg akarom magam ölni ettől a hülye telefonos ügyfélszolgálatos munkától. Üvöltöznek a mérges ügyfelek, fenyegetnek börtönnel, fenyegetik, hogy megölik a családom. Vagy ha nem ilyen ügyfél hív akkor a 90 éves tata aki alig lát de kell neki segíteni, mert hülye a telefonhoz és 1 órán át kell a legalapabb dolgokat mondani. Holnap kapom meg az első "normális" fizetésem (augusztus 3-án félhavit kaptam) és fel akarok mondani holnap. Nagyon ciki ilyen gyorsan feladni?

2022. szept. 4. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Ciki, nem szabad
Nem ciki, ha nem jó a meló akkor mondj fel
39 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki bírja az ilyen munkát. Bevallom, nekem sem menne. Ha nem érzed jól magad és esetleg már van kilátásban egy jobb hely akkor menj. Nem ciki felmondani.
2022. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

Alkalmatlan vagy az ilyen munkára. Van ilyen.

Mielőtt felmondasz, olvasd el nagyon figyelmesen, az apróbetűs részekig a szeződésedet. Nehogy ráfizess!

2022. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#2 Próbaidő hallelujah 3 hónapig, bármikor felmondhatok ebben az időintervallumban.

#1 Nincs kilátásban sajnos semmi, ez a baj. Nem vagyok semmi másra képzett, pedig több száz munkára adtam le az elmúlt 2 hétben a jelentkezésem, főleg külföldön de egy visszajelzés se. Annyi a szerencsém, hogy a minimálbéres anyámon tudok élősködni ha azt "hazudom" neki, hogy Ők rúgtak ki és nem én léptem ki.

2022. szept. 4. 22:48
 4/36 anonim ***** válasza:
6%
#3: Aha, tehát nem értesz semmihez, végre van egy állásod de nem tetszik és le akarsz lépni. Majd ha lesz helyette másik! Szerinted hány ember szereti a melóját?!
2022. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#4 Tudom... De nekem ez az élet nem élet, nem akarok olyan munkát csinálni amit nem szeretek. Inkább lennék öngyilkos, minthogy még egy pár hétnél tovább maradjak itt vagy bármi más biorobot munkában.
2022. szept. 4. 23:04
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Mondj fel,nekem sem menne.

Tanulj ki valami mást,valami olyat,ahol nincs annyi kapcsolat az emberekkel.

2022. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
22 évesen elkésettnek érzem magam sajnos újra tanuláshoz, főleg hogy 4 állami félévem van csak hátra. Egyetem kb ki is lőve, mert nem engedhetem meg az új szakot magamnak.
2022. szept. 4. 23:16
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen kell egyetemi szakot végezni. Vannak nagyon jó szakmák is amiket akár pár hónap alatt el lehet végezni. 22 évesen nem vagy elkésve, valaki 40 éves korában jön rá hogy mást szeretne és vált, nem késő azt csinálni amit igazán szeretnél vagy ami érdekel. Csak tenni kell érte.
2022. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Hát van egy "munka" amit csinálni szeretnék, csak ahhoz nagy szerencse kell sajnos, hogy bejöjjön. TikTok influencer, Youtube videós vagy Twitch streamer.

Más szak nem igazán érdekel sajnos.

2022. szept. 5. 00:11
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanígy vagyok én is.

Szintén call-center.

Esetemben azonban szimplán a dögunalom, mind munkatársak, mind munkavégzés. Semmi kihívás avagy előre lépési lehetőség és a pénz is rossz.

Mindennap elgondolkodom, hogy bumm a fejbe..de sajnos muszáj a jelen anyagi helyzetem miatt :(

2022. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!