Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit kap egy anglisztikán...

Mennyit kap egy anglisztikán végzett ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne hogy mennyit kaptok anglisztikás diplomával?

Érdemes a mester?



2022. szept. 6. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, milyen pozíció és milyen cég...
2022. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
75%
Végülis mit szàmít, h takarítónak, vagy nyelvfelismerést fejlesztő szakembernek mész el vele...
2022. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ismerősöm telefonos ügyintéző angol nyelven, külföldiekkel beszél, meg most elő is léptették. Napi 12 órázik, hétvége, ünnepnap, éjszaka is. 25 alatti, tehát adókedvezmény is jár. Nettó 600-at visz haza. Mondjuk meg is dolgozik érte, én pl inkább keresek 200-at irodai munkarendben, mint ezzel, amit ő csinál 600-at.
2022. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Tehát 2022-ben is vannak emberek akik azt hiszik, hogy a diplomával fizetés is jár.
2022. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3 év felfüggesztettet...


Kérdező: pénz munkáért jár nem diplomáért. A diploma valamennyire befolyásolja, milyen munkakört tölthetsz be, de bölcsész diploma nem nagyon határol be egy konkrét munkakört.


Viszont a mesterképzés felesleges, ha nem doktoriznál utána.

2022. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Csak ha el helyezkedik.
2022. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Én data analyst pozibab vagyok anglisztika diplomával. 6 éve már hogy megszereztem az anglisztika diplomát. 475 nettó
2022. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!