Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanád a másodállásod ?

Felmondanád a másodállásod ?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit kéne tennem.


Van fix havi jövedelmem és Van egy mellékállásom is amiben havi kb 10x24órát vagyok,240ezerért.

Viszont ezt el tudnám tenni.


De ez a másodállás nem az igazi nem a feladatok miatt hanem a munkamorál és h bele sz.rnak mindenbe mégis ugyanazt a pénzt kapják és még csak őket nem is rángatja a főnök ha vlmit meg kell oldani. Nincs fizetett szabi,tb aludni se nagyon lehet 24ben.


2022. szept. 8. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bírsz te főállás mellett havonta 240 órát dolgozni????

A napi 8 órás munkával havonta 160-178 óra jön ki!


Nem értem az egészet...

2022. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, valamit nagyon felreirtal kerdezo, mert havi 400 ora munka kicsit soknak tunik.
2022. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A múltkor írta, van valami saját biznisze, és azt tartja főállásnak. De ennyi munkaórát 240-ért nem tűnik jó bulinak vállalni. És még nem is szereted. Én keresnék máshol valami 6 órásat, ennyit lehet adnak annyiért is.
2022. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

240 óráért 240e Ft-ot keresni, az gyakorlatilag minimálbérnél is alacsonyabb órabér.

Ha van saját vállalkozása, akkor semmi értelme ennyiért másodállásban dolgozni. Ha kevés a saját vállalkozás bevétele, akkor azt kéne pörgetni, ha ez nem járható út, akkor is valami jobban fizető munkát kéne megcsípni. Pláne, ha ezt nem is szereti csinálni.

2022. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez se valami agytröszt meló lehet. Maradjál ott, megint jön a covid, jobb úgyse jut.
2022. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3as szeretni szeretem, csak a hozzáállás és a körülmények nem a legjobb..
2022. szept. 8. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Felmondás. 4 hónapja itt sírsz, h hogyan meg miért rossz. Ha tényleg csak másodállásban, akkor már 4×240=960 ezrednek kéne lenni, az már szép kis tartalék. Több, mint ami emberek 75%-ának van, nagyon szép pénz. Mostmár nyugodt szívvel felmondhatsz. Ne szenvedj tovább.
2022. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,mondj fel már negyven kérdést kiírtál ha ennyire nem bírsz magaddal egyértelmű hogy nem jó ez így
2022. szept. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!