Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Életed során hány helyen...

Életed során hány helyen dolgoztál már? Ezeken a helyeken mivel foglalkoztál? Mennyire szerettél ott dolgozni? Milyenek voltak a kollégák? Meddig dolgoztál ott? Mi az a három dolog amit szerettél azon a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Mi az a három dolog amit nem szerettél azon a munkahelyen?

Heti szinten hány napot dolgoztál ezeken a munkahelyeken?

Napi szinten hány órát dolgoztál ezeken a munkahelyeken?

Mennyire kellet keményen dolgozni a különböző munkahelyeiden? Volt ahol laza volt és nem volt megerőltető?

Melyik munkahelyeden voltál megelégedve a fizezetéseddel és mennyit kerestél ha nem titok?

Melyik munkahelyeddel nem voltál megelégedve a fizetéseddel és mennyit kerestél ott ha nem titok?

Hány éves korodtól dolgozol?

Hány év dolgozol?

Hogy bírod a jelenlegi munkádat,mennyire fárasztó?

Mennyire vagy megelégedve a mostani munkáddal?


Van mellék állásod?

Ha igen mi az és heti szinten mennyi időt szánsz rá?


Szép napot.



2022. márc. 19. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Életed során hány helyen dolgoztál már?

Kettő.


Ezeken a helyeken mivel foglalkoztál?

Orvos vagyok. Az első munkahelyemen szakvizsgáig voltam előbb rezidens, majd szakorvosjelölt, a második munkahelyemre szakorvosként mentem.


Mennyire szerettél ott dolgozni?

Az első munkahelyemet az elején szerettem, de aztán egyre kellemetlenebb lett az egész. A második pont ehhez hasonlóan: az elején nem volt rossz, de most már tűrhetetlen, júniustól le is lépek.


Milyenek voltak a kollégák?

Első helyen nagyon sokan dolgoztunk (klinika, legalább 150 ember orvosokkal, nővérekkel, szülésznőkkel, műtősnőkkel, beteghordókkal együtt). Ennek megfelelően vegyes volt a társaság, valakit nagyon kedveltem, valakit meg nagyon nem. A második munkahelyem vidéki kórház, jóval kevesebb emberrel, de itt is van, akit nagyon bírok és szeretek vele dolgozni, valaki meg halálra idegesít és már a látványától rosszul leszek.


Meddig dolgoztál ott?

Első helyen 5 év, második helyen lassan másfél éve.


Mi az a három dolog amit szerettél azon a munkahelyen?

Első hely: 1. mivel klinika volt, érdekes eseteket lehetett látni, amit vidéki kórházban nem feltétlen, 2. mindig volt olyan ember, akire lehetett számítani, ha gond volt, 3. nagyon szerettem a várost, ahol a munkahelyem volt.

Második: 1. A fiatal kollégáimmal nagyon jó csapat lettünk. 2. A szomszédban béreltünk lakást, így reggelente csak át kellett mennem az út túloldalára. Harmadikat sajnos nem tudok sorolni...


Mi az a három dolog amit nem szerettél azon a munkahelyen?

Első hely: 1. Az intézményvezető, 2. szakmailag nem éreztem mindig megfelelőnek a helyet (sok volt az "mindig is így csináltuk, jól van az úgy mentalitás), 3. egyenlőtlen munkaelosztás (a rezidensek megszakadtak, a "nagyok" meg nem csináltak semmit egsz nap, csak a maszek, fizetős betegeiket intézgették).


Heti szinten hány napot dolgoztál ezeken a munkahelyeken?

Napi szinten hány órát dolgoztál ezeken a munkahelyeken?

Mind a két helyen heti 5 nap 8 óra, plusz az ügyeletek (hétköznap 16, hétvégén 24 órás). Első helyen kb. havi 4-5, második helyen 5-6 plusz készenlét (otthon vagyok, de ha hívnak, be kell menni).


Mennyire kellet keményen dolgozni a különböző munkahelyeiden? Volt ahol laza volt és nem volt megerőltető?

Egyik sem volt laza, mind a két helyen dolgozni kellett. A második helyen az ügyeletek nyugisabbak, mivel kisebb kórház, kevesebb a beteg.


Melyik munkahelyeden voltál megelégedve a fizezetéseddel és mennyit kerestél ha nem titok?

Melyik munkahelyeddel nem voltál megelégedve a fizetéseddel és mennyit kerestél ott ha nem titok?

A fizetésem nem a helytől függ, hanem a bértáblától, amit szerencsére nemrég módosítottak. Amikor kedztem, nettó 124 ezret kaptam. Mikor elkezdtem ügyelni, akkor nettó 180 ezer körül. Utána volt egy emelés, akkor 280-300 nettó között, majd 2021. januártól volt egy normális fizetésemelés, azóta ügyelettel együtt nettó 1,2-1,5 millió között.

Nyilván az elején marhára nem voltam elégedett, mert 124 ezer forint lószarra sem elég, most meg teljesen elégedett vagyok.


Hány éves korodtól dolgozol?

24.


Hány év dolgozol?

6,5 éve kb.


Hogy bírod a jelenlegi munkádat,mennyire fárasztó?

A munkával nincs bajom, szeretemn, azért választottam. A benne lévő kihívásokat is szeretem. A kollégáim fele viszont debil, így az erőm fele arra megy el, hogy vagy utánuk "takarítok", vagy idegeskedem azon, hogy mennyire debilek.


Mennyire vagy megelégedve a mostani munkáddal?

Szerintem az eddigiekből érezhető, hogy nem vagyok elégedett, ezért is fogok júniustól máshová menni.


Van mellék állásod?

Nincs. Ha maradt volna a régi fizu, akkor biztosan csinálnék magánrendelést, így viszont nem szorulok rá. Majd második szakvizsgát szeretnék csinálni inkább.

2022. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Össze-vissza.

Amit találtam...

Hol jobban,hol nem.

Volt hogy sokat,volt hogy keveset.

Naponta fizettek/nek.

Megerőltetés az volt,van,de most jelenleg nem nagyon.

Úgyis belefárad az agyam a sok jövésmenés fajta áradatba, tehát mindegy.

Már nem bírom túlságosan fiatalon se,annak örülök hogy most nincs olyan nagy kemény fizikai munka ugyanezért a csekély pénzért.

Ez kiégetett.

Attól függ,hétfő péntek még oké,de én hétvégén is eljártam/járok.

Kell a pénz...

Nem tudok mit csinálni.

Pár éve,suli mellett is járkáltam el melózni.

Most nem túl nehéz,még oké is.

Bár a pénz egy másik dolog.

Az idő is ugrándozik, függ mástól is,azaz van hogy ennyi meg van,hogy annyi.

Gyakorlatilag? Kihagyásokkal pici gyerek korom óta.

Az indok volt mindig más,ha itthon kellett felvésnem a padlót az pl meló ugyanúgy...

Na de suli miatt csökkent ez a meló,gyakran suli után mentem+hétvégén olcsó pénzekért.

Ezer helyen dolgoztam...

20/F

2022. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!