Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell tudni egy biztonsági...

Mit kell tudni egy biztonsági őrnek pontosan? Ha mondjuk elvégzek egy tanfolyamot, akkor van esélyem hamar allást találni?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy a második kérdésem attól is függ hogy melyik megyében élek.

Esetleg tapasztalatokat is megoszthattok.



2022. szept. 13. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudni kell, azt a tanfolyamon meg fogják tanítani (jogkörök, módszerek, eljárásrend, stb.).

Biztonsági őrt szinte mindig keresnek, szinte mindenhol. Állás tuti lesz. Ha vállalsz 24/48 meg 24/72 órás beosztást, akkor hamarabb is.


Ha van lehetőség végezd el a fegyveres verziót, valamivel többet is adnak érte.

2022. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az interneten kutakodva nem nagyon találtam a saját megyémben ilyen állás hirdetéseket.

Pedig érdekelne az ilyesfajta munka, mivel nem sok emberrel kellene találkozni és javarészt egyedül lennék.

2022. szept. 13. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszonylag közel élsz egy másik megyéhez, vagyis megoldható a bejárás, akkor érdemes ott is megnézni. Itt a Dunántúlon mindig van legalább 2-3 ilyen hirdetés (az én megyémben legalábbis), van ami már régóta kint van.


Persze már nem csinálom 10 éve, de tudtommal nem sok minden változott a képzést illetően. Álláshirdetés szintjén sem változott sok minden. legalábbis errefelé ugyanez volt tíz évvel ezelőtt is. (#1-es voltam.)

2022. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudni kell, az nem sok, amit meg igen, az logikus.

Állás mindig van, nagyon gyorsan vándorolnak az emberek a helyek között. Jó állás viszont ritkán van, mert onnan nem mennek el.

Találkozást nem biztos, hogy el lehet kerülni. Egy sima telephelyen is vagy beléptetsz és csomagot vizsgálsz... ez jó sok ember, vagy ha teherportázol, akkor targoncások, teherautósok, kamionosokkal találkozol.

Összességében nem jó munka, megvetett, pocsék pénz, brutál óraszámok, bejelentés nincs...

De ha véletlen sikerül kifogni egy jót, ami tényleg nyugis és nincs ember és nem egy bódéban rohadsz a semmi közepén, akkor becsüld meg.

2022. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Mit kell tudni? A gyakorlati munkához lényegében semmit, mivel ennek a munkának köze nincs az elmélethez. Szóval a tanfolyamoz hamar el is lehet felejteni.

Munkát találni viszonylag gyorsan lehet, de többnyire boltőrzés szokott lenni, ott meg kell találkozni emberekkel.

2022. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 AC-DC válasza:
100%
Azt ajánlom keresgélj még,nem valami nagyszerű munka!Aki meg kitalálta a 24 órás munkát annak meg a .......! Nem is tudom,hogy gondolják. Egy eléggé stresszes helyen dolgozom ,rengeteg ember, ügyintézés,telefonközpont,beléptetés,csomagok átvétele stb.Reggel héttől,ötkor kelek hogy odaérjek,így megy el a nap, és utána jön az éjjel amikor persze nem aludhatsz.Se megbecsülve,sem megfizetve.Nem ajánlom!
2022. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Válts helyet kedves utolsó. Nekem sikerült egyet kifogni, bár régebben itt is váltogatták egymást az emberek, lehet nagyon elunták magukat, bár nekem ez tetszik. Bevagyok jelentve, szabit kivenni nem lehet, de kifizetik. Egyedül vagyok, nagyon kevés ember jön, sorompót kell egy két kamionnak nyitogatni, nekik éjjel is, de ha esetleg épp szundítok, és nyitott ablaknál se hallom a zaját, akkor dudálnak arra meg mindenképp felkel az ember. Ilyen hely kevés van, de ha egyszer megfogod ne engedd el ! Ja és egy hónap alatt megkeresek annyit mint más egy gyárba, igaz több órával de századannyi melóval, a sorozatnézésért fizetnek.
2022. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

#7

Nincs családod, vagy milyen ok miatt éri meg jobban a munkahelyen sorozatozni mint otthon? Sose fogom megérteni miért vállal valaki 24 órát...

Oké, viszonylag jól keresel (bár mondjuk én most heti 36 órával se keresek rosszul), de a hónap több mint 1/3-ában konkrétan nem vagy otthon, tervezni nem tudsz rugalmasan mert minden 3. nap szigorúan menni kell, szabadsággal meg sokra mész ha csak kifizetik.

2022. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7es. Azért az oké h sorozatozol,netezel, na de szolgálatról szolgálatra? - ez is unalmas ám hosszú távon.



Én is ezt csinálom kb 5hónapja de én bennem folyamatosan az merül fel pláne hvgn amikor szó szerint nappal csak ott vagyok és éjjel van kb 1órás dolgom h mi a fas.t keresek én itt??! - elhagyni nem hagyhatom el a portat , 24órát nyomorgok egy forgósszéken..

2022. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!