Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt rendőrként kiválthatom a...

Volt rendőrként kiválthatom a vagyonőri igazolványt vagy el kell végeznem egy tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 éve szereltem le a rendőrségtől, eddig külföldön dolgoztam,most találtam elég jó helyeket biztonsági őr pozícióban, az lenne a kérdésem hogy nekem mint volt rendőrnek kilehet váltanom a vagyonőrit?

2022. szept. 5. 20:43
 1/7 anonim válasza:
22%
nem hiszem, teljesen más a kettő
2022. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2022. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Simán kiválthatod. Annyi, hogy vidd magaddal a bizonyítvanyt a rendőrsuliról.
2022. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, neked egy vagyonőr tanfolyamon nem igen tudnának mit tanítani. Rendőr, katona, ezek mind sokkal többet tudnak. Így nyilván nincs szükség neked ehhez már képzésre. Le szerelt katonák is ki szokták váltani.
2022. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Remélem hogy így van!
2022. szept. 5. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyik haverom a büntetés-végrehajtásról szerelt le, neki nem fogadták el, most csinálja a vagyonőrit.
2022. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

2022.augusztus hónapban váltottam ki a vagyonőri igazolványt, 2 éves rendőr tiszthelyettesi bizonyítvánnyal.

A 1,5 éves sulit már nem fogadják el, külön rá is kérdeztem.

2023. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!