Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkakörben nem alap...

Irodai munkakörben nem alap dolog a HO, amire már állásinterjún is rákérdezünk? Nem alap hogy nem dekkolok benn heti 5 napot, ha 90%ban minden feladat ellátható otthonról is?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 14:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%

Igen, - számítottam rá, hogy előkerül valahonnan megint "a jó öreg statisztika", - amelyeknek a kozmetikázásában világelsők a magyarok!

Minden "statisztika" azt mutatja ebben az országban, amelyik eredmény alátámasztására megrendelik, készítik, - tehát nem kell a kábszeres duma!

2022. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem alap. Ha neked szükséhes, akkor ez alapján kell keresned.
2022. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
11: Szerinted meg a többi paranoiás szerint.
2022. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Pl. közigben egyáltalán nem alap, gondolom ott ahol ügyfél adatok vannak főleg nem.
2022. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
A vén alkesz főnök alapítványi iskolájában sincs HO, mégis ott dolgozol már 20 éve. Ez nem zavar?
2022. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk most heti egy nap bejárós, de mindenkinek ugyanakkor, ráadásul most többen vagyunk a szobában mint korábban. Mindenkinek olyan közléskényszere van az egyedülléttől, hogy amikor bent vagyunk, képtelenség már dolgozni. Az az egy mák, hogy kötetlenben vagyok, úgyhogy arra a napra ütemezek max 5-6 óra munkát és inkább a többi nap dolgozok kicsit többet, de azért ez se jó. Eltértem a témától amúgy, bocsi.

Ja meg nekem az is rohadt bosszantó, hogy ha akkor mennék amikor szükséges, akkor mehetnék kocsival. De ha mindenki egyszerre megy be egész napra, akkor nincs már parkolóhely, utazhatok napi másfél órát, és mivel 2x kell átszállnom ezért jeggyel meg se éri csak bérlettel. De egy napért megvenni a bérletet milyen pénzkidobás (amúgy nem megyek sehova busszal, utálom, meleg, büdös, bleh)...

A legtöbb hirdetésben heti 1-2 HO-t látok, de igazából nem tudom mi az ami tényleg ideális lenne. Gondolom mindenkinek más.

2022. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

"minden feladat ellátható otthonról is"

Ja, persze :) Csak otthon nem 7-kor kezded a munkát, hanem 9-ig alszol, aztán mint valami túlaludt félzombi nekiállsz a munkának... majd leengeded a hűtőt, ugrál a kutya a fejeden, a szomszéd átjön beszélgetni, aztán elment a nap, és nem csináltál semmit.

Nálunk (webáruház) a termékek az irodában vannak, kézbe kell venni, mikor felteszed a netre, tehát nem vihetsz haza napi 100 db árut! De nyugi, sokan nem képesek felfogni :)

2022. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
35%
Senkit nem érdekel, hogy mit csinál az otthoni munkavégzés közben bárki is, ha a napi szintű munkát normálisan elvégzi - és ezt képtelen megérteni számos sötét középkorban lebegő, agyilag fuszekli!
2022. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
18: De ez az, hogy hallani, hogy sokan nem végezték el jól. De ez biztos csak hazugság, a cégek hamisítják a statisztikát, hogy indokot kreáljanak az emberek bejáratására. :)
2022. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

"De ez az, hogy hallani, hogy sokan nem végezték el jól. "


ez nem kérdés, ne lehet az mert a munkát független szoft alapú pontozórendszer pontozza a nap végén. Ha benn vagyok ha nem.


Ha az azt mutatja hogy a munkát jól végeztem, akkor akár 10kor is kelhetek és pucéran lehetek a gép előtt. Mert a munka EL VAN VÉGEZVE és EZ A LÉYNEG ÉS NEM MÁS. minden más mese habbal.


De ezt a magadfajta gyökér sose fogja fel.

2022. szept. 19. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!