Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmenjek így állásinterjúra?...

Elmenjek így állásinterjúra? Programfejlesztés.

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy céghez, és mivel ide nagyon sokan jelentkeztek, ezért ilyen interjúztatós időpontok vannak, amikor behívnak egy adag jelentkezőt, és mindenkivel megcsináltatják a feladatokat, egyénileg vagy csoportban.


Pár napja a HR ember küldött infót hogy milyen feladatok várhatóak, és hát az az igazság hogy soha a büdös életbe nem csináltam olyat amit kérni fognak. Egy kisebb projektet kell majd csinálni, bizonyos eszközökkel. Sose voltam még azon a területen amit kérni fognak, és pár nap alatt esélytelen lenne belemélyedni. Nemtudom mit csináljak. Attól félek ha elmegyek, csak leégetem magam, ha meg csoportba tesznek, akkor mást is hátráltatok majd. Felvenni így esélytelen hogy felvegyenek, csak az a tét, hogy megalázom-e magam vagy sem. Szerintetek elmenjek vagy offoljam a dolgot?


Amúgy a szóbeli interjún teljesen másokat kérdeztek, és arról a területről, amiben jártas vagyok.



2022. máj. 3. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el. Mi veszteni valód van?
2022. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy pályakezdő vagy és valamilyen multihoz jelentkeztél. Itt nem feltétlenül csak egy embert választanak ki, hanem többet is. Kezdőknél pedig nem azt nézik, hogy tökéletesen meg tudod-e csinálni a feladatot, hanem van-e benned potenciál, megéri-e téged felvenni és kitanítani.

Ha nem sikerül, akkor legalább gyakoroltad az interjúzást, és a következő helyen kevésbé fogsz parázni.

2022. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!