Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti, hogy fogadnátok, ha egy...

Ti, hogy fogadnátok, ha egy eladói állásinterjún az lenne a feladat, hogy az interjúztatónak kellene eladnotok valamit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Eladnám neki a zoknim.
2016. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez standard feladat
2016. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben a meglepő? Tipikus szituációs feladat, vannak olyan munkakörök, ahol ez is része az interjúnak, a mi cégünknél is. Ezzel is ki akarják szűrni a munkakörre kevésbé alkalmas jelentkezőket.
2016. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én rutinosan és jól.

Túl jó vagyok abban, ha közönség előtt kell beszélni.

Annyiszor, de annyiszor "vesztettem már el" úgymond az "arcomat", hogy hitelesen eladok bárkinek bármit, tiszta pszichológia és fellépés kérdése az egész. Azt nem mondom, hogy szeretem ezt csinálni, mert nem, mivel elveim vannak.

De megcsinálni, meg tudom. Nem gond.

2016. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg.
2016. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Logikus... sztem értelmes ember számít is ilyesmire. Mondjuk megint más kérdés, hogy milyen eladói/kereskedelmi állás... ha trafikosnak, Aldiba, H&M-be jelentkeznék, és ott lenne ilyen feladat, lehet, hogy kiröhögném őket, és elmennék. Komolyabb eladói munkakörnél viszont jogos.
2016. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jelölt egy ügynöki állásra nálunk, aki azt mondta, hogy ő nem játszik ilyet, ez neki nem megy, őneki éles helyezet kell hozzá, hogy ezt bemutathassa. Nem volt gond belőle.


Tipp: egy boltban odamenni egy vásárlóhoz, és azzal kezdeni, hogy "Segíthetek?" - ez hülyeség. Megmondani neki, hogy ha segíthetsz a választásban vagy keres valamit és nem találja, akkor itt leszel a közelben és csak szóljon - az az igazi.

2016. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!