Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üzletekben és ügyfélszolgálato...

Üzletekben és ügyfélszolgálatokon a fruktuáció az alacsony fizetés miatt magas vagy mert az emberek nagy része egyre bunkóbb és szemetebb és ez lelkileg felőröli a dolgozókat?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én ügyfélszolgálaton dolgozom, alapvetően jól keresek, tehát a fizetésemmel nincs probléma. Ha nem vagy nagyon érzékeny, akkor a bunkóbb embereket is jól lehet kezelni, egy idő után nemes egyszerűséggel lepereg minden. Amit nem bírok már, és alig várom, hogy lelépjek, az az emberi ostobaság. Eddig is tudtam, hogy nagyon nagy százalékuk olyan buta, mint a föld, de ezzel minden egyes nap szembesülni, hááát…. nekem ez a legnehezebb része. Aki meg buta és bunkó is, azt alig bírod ki, hogy ne küldd el a pics@ba.
2022. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Fluktuáció.
2022. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"fruktuáció"


Gyümölcscukorrá válnak a dolgozók?

2022. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most ezen lovagoltok tényleg hogy el lett írva egy betű?
2022. szept. 24. 13:52
 5/6 anonim válasza:
100%
Erstés telebankar voltam. Ott azért magas a fluktuáció, mert a VEZETOSEG egyre bunkobb és szemetebb és ez tori meg lelkileg a dolgozókat..
2022. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%

Ahány hely, munkakör és dolgozó, annyi féle oka van. Mindenki másra érzékeny, mindenki mástól sokall be. Ahogy írták, az ügyfelek, kollégák és a vezetők egyaránt lehetnek problémásak.


A legtöbb alacsonyan képzett munkakörre igaz, hogy az embernek egy idő után elege lesz belőle és kellő tapasztalattal mindig talál más lehetőséget, ahol legalább egy kicsit jobban fizetnek, mint az előző helyen. A legtöbb munkahelyen egy idő után besokall az ember az ott zajló dolgoktól és ha másért nem, legalább a környezet változás miatt átmegy más munkakörbe, de általában az ilyen váltásnál legalább azt az inflációval növelt emelést el lehet érni, amit folyamatos munkaviszonyban sokkal kevésbé hajlandó sok cég megadni. Az előlépés lehetőségéről nem is beszélve.

2022. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!