Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az bunkósag ha felhívok egy...

Az bunkósag ha felhívok egy álláshírdetést, és mikor meghallom a szánalmasan alacsony fizetést, akkor köszönés nélkül rácsapom a munkáltatóra a telefont? Adja a kutyának ezt a fizetést ezt még hozzá szoktam tenni.

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 06:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Eléggé bunkó, és szerintem ezzel csak magadat minősíted. Ha nem felel meg az ajánlat, akkor egyszerüen megköszönöd, majd elköszönsz.
2022. márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Azért vagyok ilyen bunkó, mert azt írják a hírdetésben, hogy versenyképes jővedelem.

Erre mikor felhívom a parasztot közli, hogy nettó 180 ezer.

Azért a pofatlanságnak is van határra.

2022. márc. 23. 06:40
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Azzal egyetértek, hogy szokást kellene csinálni abból, hogy a hirdetéseket csak bérrel együtt közlik... Vannak is olyan csoportok, ahol csak így lehet hirdetni.


De amit te csinálsz, az csak a széllel szemben hugyozás

2022. márc. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Hát engem senki se nézzen csicskának.

Nem beszélve arról, hogy nem ingyen telefonálgatok.

2022. márc. 23. 06:44
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy milyen munkáról van szó. Ha pl agysebész álláshirdetésre jelentkezel, akkor nem bunkóság, ott a 180ezres fizetés említése a bunkóság. Ha árufeltöltésre jelentkezel, akkor az bunkóság amit te csinálsz.
2022. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%

Hiteleket kell törlesztened vagy népes családod van kérdező? Iskolai végzettséged szintje?


Kezdek hozzászokni, hogy a férfiak min. igényszintje a nettó legalább négyszáz ezer ft havonta. (Vagy most már több lett ez elvárás?)


"Nem értek egyet ezzel az ajánlattal"- ezt mondhattad volna. Egészen más képet festene rólad a munkáltatónak, ha így búcsúznál el. Ez lenne az alap tárgyalóképességi szint.

2022. márc. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

5. Már ne is haragudj, de már a Ldl-ben is megadják a 300 ezer plusz fizetést.

Nem tudom te hol élsz.

Nyugodtan nézz utána.

2022. márc. 23. 06:47
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Nevetséges vagy, nincs jobb dolgod? Ha kínod van, azt kulturáltan is meglehet fogalmazni.
2022. márc. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

6. Mit tárgyaljak vele ha már eleve hülyének néz és sz@rért húgyért akar dolgoztatni?

Nem értem ezt a logikátlanságot

2022. márc. 23. 06:57
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Nézd Magyarországon a törvényes minimálbér bruttó 200000 Ft. Akiknek régóta nincs munkája, annak 150000-200000 Ft havi bevétel is jól jön. Nyilván érdemes tovább képezned, fejlesztenek magad, hogy idővel ennél jóval többet keress.
2022. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!