Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossz döntés, ha az ember a...

Rossz döntés, ha az ember a végzettségéhez képest alacsonyabb szintű munkát választ?

Figyelt kérdés
4 éve dolgozom a szakmában, de úgy érzem, hogy maximum középszerű lehetek benne. Rossz döntés lenne inkább asszisztens munkát keresni, amiben kiváló lehetek?
2022. júl. 3. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

A pénzt válaszd!!!!

Az ember nem maga miatt megy dolgozni, hanem a családjáért!

2022. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
(én sem szeretem a munkám és nem leszek kiváló benne!)
2022. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Támogatom az egyest!

Inkább vagyok könyvtárban dolgozó többért,mint 50 fokban téglapakolászó sörös Pityu kevesebbért.

2022. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen élethelyzetben vagy.

Fiatalon én is inkább az anyagi részét néztem.

Fontos volt, hogy meg tudjam teremteni az alapokat.

Aztán később a fejlődés is fontos szempont volt.

Mostanában ott tartok, hogyha nem számít a pénz (persze, kinek ne számítana)

Úgy értem ezt, hogyha a közeg többet ad, mint a valamivel több pénz, akkor én inkább már a jó főnök, jó kolléga, könnyebb munkába járás szempontjait tartom fontosabbnak.

2022. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
3as egy téglapakolászó többet keres mint egy könyvtáros:-D
2022. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél fejlődni, akkor kezdésnek jó, de igyekezni kell feljebb tornáznia az embernek magát.
2022. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
5. Hol?
2022. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk vidéki könyvtár könyvtáros nettó 170 ezer.

Unokabátyám építkezésen segédmunkás, 200-260 között visz haza nettó. Kőműves simán 4-500 ezer.

2022. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!

1. vagyok

Pontosan milyen munkáról van szó!??


válaszolóknak: Én arra értettem mindenki a családjáért dolgozik(kivéve aki nem akar családot), nem a munka nehézségére értettem!

2022. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Néha szükségszerű.


Közgazdász mesterdiplomám van, nem bánom, hogy tanultam. Ennek ellenére az örök szerelmemmel, a művészettel szeretnék foglalkozni, még ha tisztában is vagyok vele, hogy kisebb felelősség pl. esküvői meghívót tervezni és nyomtatni, mintsem egy cég pénzügyeiről döntést hozni. Ennek ellenére engem a művészet és a grafika éltet, de 18 évesen, gimi után nem éreztem úgy, hogy elég jó vagyok benne. Szóval az önbizalomhiányom miatt választottam egy sokkal nehezebb, matekosabb szakot, amit félig-meddig szeretek is... De nem a szenvedélyem, nem a szerelmem.

2022. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!