Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakornoknak maximum hány...

Gyakornoknak maximum hány éves korút vesznek fel gyárak, multicégek?

Figyelt kérdés

Pl. az hogy tudja egyáltalán a kötelező szakmai gyakorlatát megcsinálni, aki mondjuk nem 20 hanem 40 évesen megy először egyetemre?


Kizártnak tartom hogy felveszik gyakornoki programra a 20 évesek közé???



2022. szept. 26. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Negyven évesen azért ritkán megy az ember nappali tagozatra, levelező mellett meg dolgozik az ember.

Láttam alapszakon idősebb embert, gyanítom, a munkahelye küldte, hogy képezze magát, így gondolom, le is igazolták neki gond nélkül a gyakorlatot.

2022. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg van szabva milyen feltételeknek kell teljesülnie, ebben az esetben leginkább a nappali vagy hallgatói jogviszonynak. Szerintem magasról szrnak rá hogy hány évesen mész oda, ha ez megvan - nekik elsődlegesen a támogatás kell amiért odamész, nem azon izgulnak hogy betanítanak-e, berántanak-e xy szakmába. Ráadásul az egyetemed fogja javasolni az intézményeket/cégeket, már ha nem magadtól kell utána menni.


Az már a te dolgod, hogy a lehető legtöbb használható tapasztalattal jöjjél ki a helyzetből.


Pár fontos infó, mert vannak homályos foltok ahogy érzem: [link]


Minden kérdéssel inkább az egyetemhez fordulj, ők adnak érdemleges felvilágosítást.

2022. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 1


azért kérdezem mert egyik ismerősöm 43 éves és mondja hogy levelező mellett elmegy gyakornoknak mert az jobb mint a munkahelye

2022. szept. 26. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez téged miért is érdekel és zavar? Csak nem az irigység mámoros szagát érzem? Hagyd békén, az ő dolga ezzel foglalkozni, neked semmi közöd hozzá.
2022. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 4


hogy irigykednék? közel egyidősek vagyunk vele. Csak nekem ez fura. Szerintem szembe fogják röhögni ha odamegy hogy jöttem gyakornoknak.


"Biztos papa? Csak 20 évet tetszett késni!"


Érted hogy mire gondolok nem?

2022. szept. 26. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát ennyi erővel, mássz be a koporsóba, mert éltél már eleget. Ezzel a jóindulattal főleg, ami neked van.
2022. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Körbe röhögnék egy 40 feletti gyakornokot. A főnököm a csopvez nincs 35 éves se, és a legidősebb....


Távközlési multi.

2022. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!