Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hasznosnak érzed a munkát...

Hasznosnak érzed a munkát amit végzel?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk nem és emiatt értelmetlennek is érzed, akkor megvagy azzal a hozzáállással, hogy ezért kapod a pénzt, a többi nem érdekel?
2022. szept. 27. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Vállalkozásfejlesztő vagyok. Elnöknek fontos, meg a társadalomnak is valamilyen szinten. Fontosabb, mint egy étekfutár, vagy egy raktáros, vagy egy eladó
2022. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1: Nekem az ételfutár meg az eladó fontosabb. Vállalkozásfejlesztő nélkül egész jól ellennék.
2022. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

2

Minden társadalmi rétegnek megvannak a sajátos igényei

Sok szerencsét!

2022. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A cégnek ahol dolgozom hasznos a munkám, a társadalom szempontjából szerintem nem az. Engem csak az érdekel, hogy valamennyire élvezzem amit csinálok, tudjak folyamatosan új dolgokat tanulni és meg tudjak belőle élni. Amíg ez a 3 pipa, addig minden oké, nem azért élek, hogy hasznosat és maradandót alkossak, sose voltak ilyen ambícióim.
2022. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Múzeumban dolgozok, én hasznosnak érzem.
2022. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem hasznos, mert sokat fizet 😀 A vendegeinknek is az nyilvan, de engem csak az erdekel h jolerezzem magam es jol fizessen
2022. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nincs nagy értelme a munkámnak, pár embernek örömöt okozok vele ugyan, de sokak inkább hálátlanok. Csak azért érzem azt, ami a fő kérdésed alatt van, mert belefáradtam.
2022. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Totál haszontalan a munkám. Pár évig bírtam, de ott fogom már hagyni.
2022. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Recepciós vagyok, nem érzem nagyon hasznosnak, pár embernek örömet okozok vele (kedves vagyok.)


Nekem sokkal fontosabb, hogy szeressem a munkám és meg tudjak belőle élni.

2022. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Portás vagyok. Nincs mit élvezni rajta
2022. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!