Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Célzás arra, hogy bejövök neki?

Célzás arra, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Munkahelyen a főnökömrol van szó..

Nagyon rendes velem, egy hónapja kerültem a céghez.

Betanított munkáról van szó, itt bizonyos idő elteltével vizsgát kell tennünk különböző gépek kezelésével kapcsolatban stb...


A minap eljött az idő én is megírtam a vizsgát, ott ült végig mellettem, nem segített meg semmi...csak beszélgettünk közben..

Egyszer csak megszólal, neked nagyon nehéz dolgod lenne velem nem bírnád 😂 Én meg viccesen mondtam, hogy ezt inkább én mondhatnám..

Majd megjegyezte, hogy hozzám bizony erős férfi kell...mert a gyengébbeket kicsinálom..Erős határozott férfi kell mellém...😀 Majd viccesen reagáltam, hogy hát igen de eddig férfival még nem találkoztam...😅


2022. szept. 27. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szűz vagy ? Ezt akartad neki mondani? Nem tudom, ne haragudj én ink kiröhögtelek volna a leírtak alapján, te meg pont az ellennezőjére gondolsz. De hogy neki mi van a fejében nem tudjuk.
2022. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szűz 😂


Elirtam...* Hát igen,de eddig ilyen férfival még nem találkoztam 😅

2022. szept. 27. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg, mivel eléggé oda-vissza flörtölésnek tűnik.
2022. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A bugyidba akar jutni, de ez valahogy a melóhelyen természetes. Képzeld el, ott a jó bula- már ha az vagy- és legyen akármilyen gyenge a szöveg, a csaj adja a jelet. Minden faszi kapna az alkalmon hogy beverje a lompost, hogy a macit beküldje a málnádba, vagy hogy polírozd a bohócot. Te csak nevess, az ócska flörtölési próbálkozásain, azzal jó úton haladsz afelé, hogy a szeretője légy. Ez persze jó hír, hiszen az állás biztosított, és talán még előléptetés is lehet a dologból.
2022. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Hú de kínos volt olvasni. Mindketten szarok vagytok flörtölésben lol
2022. szept. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézusom.
2022. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bele a közepébe, nem szarozott xd.
2022. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magadtól nem tudod? Es most akarsz is vmit vagy csak jatszadozol?
2022. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!