Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vallottátok már be a főnökötök...

Vallottátok már be a főnökötöknek, hogy azért nem tudtok dolgozni menni, mert másnaposak vagytok?

Figyelt kérdés

Tehát hogy mondjuk egy mérsékeltnek szánt iszogatás véletlenül nagyobbra sikeredett a kelleténél, és utána másnap munkanap volt. És hogy betelefonáltatok vagy bementetek beszélni a főnökkel, és elmondtátok mi a helyzet. Ha igen, mit reagált?

Én még nem csináltam ilyet (Inkább beteget jelentettem, vagy kitaláltam, hogy sürgős elintéznivalóm akadt, és szabadnapot kértem.), de volt egyszer egy olyan főnököm, aki úgy volt vele, hogy egy munkaviszony alatt egyetlenegyszer elfogadja hiányzási indokként. De akkor a lényeg az, hogy mondják, ne neki kelljen észrevennie a dolgozón, miután beállt munkába.

Meg olyanról hallottam, hogy a főnök nem engedte el az illetőt, mondván, a munka a legjobb orvosság.



2022. szept. 28. 08:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
7-esben én is a skizofréniám tüneteit véltem felismerni.
2022. okt. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!