Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az ami miatt stresszes a...

Mi az ami miatt stresszes a munkád?

Figyelt kérdés

Úgy értem mi teszi azzá?

Maga a feladat?

Vagy olyan a hangulat?


2022. szept. 28. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Olykor a hangulat, olykor a lehetetlen kérések és nyilvánvalóan a válság, hogy sokszor 10-15 céget fel kell keressek egy szaros megrendelés végett ami egy normális világban megoldható lenne 1-2 cég felkeresésével. Aztán kapom a fél éves meg majdnem 1 éves határidőket.
2022. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Hullaégető vagyok egy krematóriumot üzemeltető cégnél.

Néha feltorlódnak, ilyenkor gyorsabban kell sütni.Lejön a titkárnő és csak annyit ma 30-40 legyen füstölve.

Ilyenkor egész nap a meleg kemencék mellett dolgozhatok.

2022. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Psycho ***** válasza:
58%

1) emberekkel, sokszor mentális problémákkal érkezőkkel dolgozom, gyakran mesélnek olyan élethelyzeteket, melyekben ember legyen a talpán, aki ép ésszel megmarad. Hallgatni sem könnyű, nemhogy segíteni.


2) határidők.

2022. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Két kolléga + egy főnök. Képtelenség őket ignorálni.
2022. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Egy rakás unalmas iroda kö**ög.

Mennyibe kerül a farhát a LIDL-ben meg percekig az időjárásról dumálnak..a semmilyenség örök kárhozatja.

Mindennap meghalok egy kicsit köztük.

2022. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Mások irigyelnek hogy ez a legnagyobb bajod. :)
2022. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Hogy idióta és inkompetens emberek mondják meg, hogy mit csináljak.

Hogy hülyék a szakmámhoz, nem is az a dolguk, hogy értsenek hozzá, ennek ellenére mikromenedzselni akarnak meg belekontárkodni minden szarral, miközben bocs, de kettőnk közül én ismerem jobban a szakterületem és én tudom, hogy mit mivel és hogyan érdemes. De nem, mindig van valami látomása valamelyik fasznak, amit hallott a liftben és megihlette és onnantól köti az ebet a karóhoz. Szép és jó, amit én mondok, de mi lenne, ha mégis úgy csknálnánk ahogy ő akarja, mi lenne ha abba fektetnénk energiát.


Próbálok arra gondolni, hogy leszarom, nekem kifizetik azt is, ha megcsinálom úgy, ahogy ő akarja és út közben derül ki, hogy szar lesz. De a fene nagy igazságérzetem nagyon nem bírja ezt a pénzégetést és időpazarlást más hülye önérzete miatt.

2022. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Posta, kepzelhetitek. Magat a munkát nagyon szeretem, mindent csinálok. De az értékesítési kényszer ami rá van nyomva a dolgozókra az borzasztó. Hülye lenne az ember a postahoz hozni a pénzét, amikor levelek és csomagok nem érnek célba, illetve valamelyik posta 30 éve ugyanúgy néz ki, menekülnek az ügyfelek.

Ha nincs értékesítés, akkor a hangulat is borzasztó, pedig alapból nagyon jó csapattal dolgozom. Pontosabban most otthon babazok, de nem is tervezek oda visszamenni dolgozni.

2022. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen oka van: a fizetés. Sok és sokféle a feladat, bőven van fizikai és szellemi része is, néha hetekre kell előre tervezni a munkát, máskor mármostazonnal jelleggel szállítani az árut. Sokszor van, hogy perceken belül módosul minden, mert a kedves megrendelő meggondolja magát, máskor pedig heteket kell várni egy egyszerűen eldönthető kérdés megválaszolására.

De mindezt lesz*rnám, ha havi nettó 600 ezret keresnék. Akkor biztosított lenne a megélhetésem emberi szinten: belátható időn belül ki tudnék fizetni egy lakáshitelt, lenne mellette megtakarításom, lenne pénzem a minőségi étkezésre és szabadidőre és pont nem érdekelne, mi van a munkában, mert tudnám, hogy ha munkaidőben fel is húzom az agyamat, van időm és lehetőségem pihenni - illetve tisztában lennék azzal, hogy a munkába fektetett energiám visszajön abban, hogy minőségi életet élek.

Ám mivel ennek az összegnek csak kb. a felét keresem meg, stresszes vagyok, ugyanis így soha nem fogok előrébb jutni az életben.

2022. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Morális hangulat, több ember munkakörét kell betölteni az egyetlen jövedelemért, véletlenszerű helyzeteknek kell megfelelni, amelyek akár többször is változhatnak egyetlen nap viszonylatában is.
2022. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!