Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire vélnétek ha valaki így...

Mire vélnétek ha valaki így viselkedne?

Figyelt kérdés

Jött hozzánk az irodába egy új kolléganő, finoman szólva is szuper dögös, de ennyi, azonkívül hogy ez a tény megállapítást nyert nem foglalkoztam vele különösebben, mert 1, házas vagyok és 2, magamat egy képzeletbeli skálán jóindulattal 10/6 - ra becsülném, az újonnan érkező lányt pedig magabiztos 9-re. Más liga.


Történet a következő: többször feltűnt, hogy néz engem. Nem bámul, hanem félreérthetően tovább tartja a szemkontaktust. Én nem keresem az ő tekintetét, tehát ne értsétek félre, nem mustrálom őt habzó szájjal, de amikor épp felkapom a fejem a monitor mögül akkor ő is és.. néz. Amikor kimegy az irodából, visszanéz, amikor bejön szintén a tekintetemet keresi.


Nem sok kapcsolatom volt és már egy ideje házas vagyok, én ezeket nem igazán tudom értelmezni. Belelátom csak a dolgokat? Esetleg kezdeményezést vár tőlem?


Bocsi a hülye kérdésért. 😅



2022. szept. 30. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak szimpatikus vagy neki. Emlékezteted valakire avagy egyszerűen barátkozna.

Viszont igen, benne van a pakliban, hogy mást is akarhat. Ám, amíg nem kezdeményez, nem hiszem, hogy kellene vele foglalkozni. Ha mégis megteszi, egyszerűen visszautasítod.

2022. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy foglalt vagy?
2022. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem k.. va mindegy mir var ha téged nem érdekel? Vagy digiduginak jó lenne? Mégis mit szeretnél, kicsit szórakozni?? En egyértelműen arra gobdolnek hogy akar vmit es ha én nem akarnek semmit, azt a tudtára is adnan jó gyorsan..
2022. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha akaratlanul is megbámulom a kollégákat amikor olyan fejjel állítanak be mintha egy veszett macskával próbáltak volna megborotválkozni.
2022. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Játszott velem is ilyet valaki, de én elhajtottam magam tőle a stílusommal...
2022. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tudja hogy hàzas vagy és szimpi vagy neki. Beszélgess vele és ha szóbakerül pl hogy mit csinàltàl 7vègèn? Mondd neki hogy a feleségeddel voltál itt ott.. Ha ezutàn is ugyanúgy beszélget veled nem vàltozik a viselkedése akkor nem akarna tőled semmit csak szimpi vagy neki. Ha bunkó lesz és kerüli majd a veled való kapcsolat tartàst akkor meg tuti bejössz neki csak idő kell neki hogy nem lesz semmi.. 😀
2022. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es,hát ez kész, jót röhögtem! 🤣🤣🤣
2022. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!