Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kórházi ételszállító munka?

Kórházi ételszállító munka?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy férfiként nagyon cink ezt a munkát végezni? Úgy értem pl. hogy a takarítói munkát főleg nők végzik. Amit leírtak a munkáról egyáltalán nem tűnik vészesnek, sőt, csak lehet kir*högnek miatta.

2022. okt. 2. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem cink.


Az a cink ha valaki ereje teljeben segelyen él...

2022. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
És ezen miért akadsz fenn? Aki dolgozni akar az megteheti, mások véleménye irreleváns ebből a szempontból. Aki pedig ezen nevet, az csak a saját szellemi szegénységi bizonyítványát állítja ki.
2022. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs munkád akkor meg lenéznek… + egyéb véleményük lesz, teljesen joggal…

Miért érzed azt hogy kiröhögnének?

És ez miért foglalkoztat jobban, mint hogy pénzt keress?

2022. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából munkahelyet szeretnék váltani, mert ami most van egy határ sz*r minden szempontból és a megyei kórház hirdette ezt az állást amire szívesen is jelentkeznék, csak attól tartok kicsit, hogy esetleg kiutálnak mert nem vagyok nő vagy mert érettségim van csak stb.
2022. okt. 2. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 férfi ismerősöm is dolgozott ilyen munkát.
2022. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Miért utálnának ki, ha normálisan viselkedsz? Ebben a munkakörben senkit sem érdekel a nemed vagy a végzettséged, az a lényeg hogy be tudj épülni a csapatba.
2022. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szinte csak férfiak csinálják, senki nincs lenézve, mindenki rendes. Fiatal 30 körüliek. :)

Nincs most konyhánk, kocsival hozzák gurulós fém izékben az ebédet, néztem a múltkor, ahogy a platóliftes kocsira egyenként feltolja őket a srác. Na ez irtó unalmas lehet, nem is tudom hány van, úgy 25-30 biztosan.

2022. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel a munkával. Teljesen normális, semmi nevetséges nincs benne.
2022. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. okt. 5. 09:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem nőies munka, nem ebédlőben hordod ki a tányérra szedett főzeléket (ez sem lenne nőies, de gondolom ilyesmit képzeltél el). Olyan, ahogy a #7 írta: monoton, kevés felelősséget és tudást igénylő könnyű fizikai munka. Ennyi.
2022. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!