Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit teszel mikor elfogy a...

Mit teszel mikor elfogy a feladatod a munkádban?

Figyelt kérdés
Vársz, hogy rájöjjenek? Vagy szólsz? Vagy nekiállsz olyat csinálni, amit magad találsz?
2022. okt. 3. 06:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi.
2022. okt. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Netezek.
2022. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdő vagy? Új munkahelyed van esetleg?
2022. okt. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
gyakorizok
2022. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szólok.

Vannak helyek ahol még engem szidnak le hogy nem találok munkát, lesz.rom. én nem fogok állni és lesni az biztos.

Vannak ugyan olyan helyek ahol állni és lesni kell pk eladói akkor oké hogy angolt tanulok konyveket olvasok meg minden sz.r, de más helyeken ahol ezeket nem csinálhatom akkor adjanak munkát terheljenek le!

2022. okt. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Isti22 ***** válasza:
100%

Helyzettől függ:

- Jelzem a felettesemnek, hogy adjon új feladatot / besegítek másnak

- Ha nincs semmi vagy nem tudok érdemben segíteni, akkor megpróbálok kreatív / proaktív lenni és javítani a munkafolyamatokon. Ezek általában olyan dolgok, amik már régóta bsszák a csőrömet, de nem volt időm velük foglalkozni és igazából nem zavar senkit komolyabban, mert megszokták.

- Ha nincs semmi ötletem, akkor pedig pihenek.

2022. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Kimegyek dolgozni a kertbe, ott mindig van munka bőven.
2022. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
100%
Egyedül vagyok a saját munkámra, így nem tudok másba kezdeni, ha a sajátom elfogy. Vagy csinálok háttérfeladatokat, vagy ha az sincs, akkor gyakorizok és közben eszem, teázok, kávézok. Hétvége felé délután sokszor mindenből kifogyok az utolsó másfél órára de a gép előtt kell lennem, ha valami mégis bejönne, na ilyenkor is vagy itt vagyok vagy tanulok (nyelvórára járok).
2022. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vezető vagyok, nincs olyan, hogy elfogy. Mindig van mit csinálni.
2022. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ticketing rendszer van, általában nincs olyan, hogy ne lenne rajtam még plusz 1-2 feladat, azokkal kezdek el ilyenkor foglalkozni. Ha tényleg nincs rajtam semmi, akkor vagy refaktorálok (pofozgatom a korábbi munkám) vagy pedig szólok, hogy nézzenek rá a legutóbbi feladatomra és addig elkockulok: olvasgatok, chatelek stb.
2022. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!