Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Inkább unatkoznál munkahelyede...

Inkább unatkoznál munkahelyeden vagy inkább borítson el a sok munka?

Figyelt kérdés
Ki is fejtheted, hogy miért válaszottad amit választottál.

2022. okt. 4. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Inkább unatkoznék
Inkább legyen sok munka
49 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
én itthonról dolgozom, szeretem ha van sok munka, mert különben csak itt lógok :D
2022. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Legyen sok munka, mert sokkal gyorsabban telik az idő. Ha nincs munka, akkor megöl az unalom, pláne bent az irodában. Home office-ban legalább el tudom foglalni magam.
2022. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Xar melóm van, inkább az unalom.
2022. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én nem tudom eldönteni melyik lenne jobb. Én is itthonról dolgozom, de céges gépen és telefonhívásokat fogadok. Napi mondjuk 5-10 hívás van ami mondjuk olyan 10 perc hívásonként. Tehát 1-2 óra az igazi munkaidő, a többi 6-7 órában viszont itt kell ülni és bámulni a monitort. Felkészülve kell ülni mint valami házörző mert bármikor jöhet hívás. A konyhába sem mehetek ki mert van kő kemény 5 másodpercem felvenni a hívást mielőtt elmegy a hívás...
2022. okt. 4. 11:04
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Párommal teljesen különböző nézeteket vallunk ilyen téren. Engem nem zavar, ha a munkahelyemen unatkozok, elvégre miért ne tetszene egy olyan meló, ahol pénzt kapok azért, hogy unatkozzak? :D Ő meg mindenáron dolgozni akar, mert azért van ott, hogy dolgozzon.
2022. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az arany középút. Az se jó, ha nincs munka és unatkozol, mert a munkával termeled a bevételt a cégnek, ami abból fizeti a munkabéred, ha nem termelsz annyit hogy ki tudja gazdálkodni belőle, fölösleges vagy, azaz idővel el fognak küldeni. De az se jó, ha nem látod a feladathegyek végét, mert annak kapkodás lesz a vége, nem lesz jó amit csinálsz és az ugyanolyan rossz, mintha nem csinálnál semmit, mert újra nekifuthatsz, dupla idő megy el, ami alatt már más feladattal foglalkozhatnál. Szóval legyen munka, de ne végeláthatatlanul sok.
2022. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Metionin ***** válasza:
80%
Home officeban örülök, ha szabadon marad 1-2 óra, mert akkor tudok pl. mosni, kaját csinálni vagy egyéb dolgot. Irodában viszont nincs mit csinálni, ott inkább az a jó, ha van meló rendesen.
2022. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se jo. Viszont a középút is ritka.

Én vagy halálra unom magam vagy kidolgozom a belemet. 😕

2022. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

A munkának eredetileg az a lényege, hogy minél kevesebb energiafebektetéssel minél nagyobb legyen a haszon.


Az emberek sose azt keresték, hogy hogy lehet minél nehezebben szántani, meg mit kell tenni ahhoz, hogy minél jobban elborítsa őket a munka, ahhoz hogy télen le tudják azt a disznót vágni... Ez csak a modern jólétben jött be, mikor a kis drágáknak az az legnagyobb bajuk, hogy uNaTkOzNaK...

2022. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs azzal baj 9-es ha nincs munka. De akkor ne kelljen bent lenni az irodában addig, mehessen mindenki haza miközben kapjuk ugyanúgy a fizut. Majd ha lesz munka akkor kelljen csak bent lenni. Vagy Home Officeban ha nincs munka akkor ne kelljen bámulni a monitort feleslegesen, hanem mehessen a dolgára, majd ha van meló akkor jöjjön vissza.
2022. okt. 4. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!