Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lenne egy ilyen munkahelyet...

Ha lenne egy ilyen munkahelyetek, vállalnátok mellette részmunkaidős állást vagy inkább kiélveznétek?

Figyelt kérdés

Home office, nincs főnök, akkor dolgozol, amikor akarsz (tehát akár hajnali 2-kor is, ha akkor akarsz, nem 9-5, vagy egy napot végig dolgozol a hét többi napján pihensz), kevés időt vesz el a hetedből, nem igényel sok időt, élvezed csinálni (most mindenki képzeljen el magának valamit, amit szeret, és ami a hobbija alapvetően). A fizetés nem fix, de általában 250.000-300.000 körül van (néha kevesebb, néha több, de általában a kettő között).


Ti inkább kiélveznétek a sok szabadidőt és a kevesebb stresszt, vagy keresnétek egy 4 vagy 6 órás állást a plusz pénz miatt?



2022. szept. 5. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
3 áltsulis gyerekem van. Élvezném, hogy van időm mindenre. Ha kettesben lennénk a párommal, meggondolnék valami plusz melót.
2022. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ milyen a helyzeted?

Ha meg van kb mindened akkor jobb ha élvezed az életed amíg lehet.

Kevésnek ítéled meg a pénzt amit keresel vagy szeretnéd magadat másban is ki próbálni akkor keress nyugodtan másik melót is. Egyik héten rendesen dolgozol+részmunkaidős meló,másik héten pedig pihensz és a rendes melóddal foglalkozol.

2022. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahh, sajnos nem rólam van szó, nem vagyok ilyen helyzetben, csak álmodozok, hogy mi lenne majd, ha egyszer sikerülne a hobbimból megélnem. :D
2022. szept. 5. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Na na, pedig már azt hittem.

Álmodozni jó, álmodozzunk együtt.

Mi a hobbid?

2022. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
dolgoznék többet, hogy ne csak egy gyári minimálbért keressek meg.
2022. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4: Youtube. Még nincsen csatornám se, csak a "háttérmunkálatokkal" foglalkozom addig is, amíg nem lesz jó kamerám és mikrofonom, de már ezt is nagyon élvezem.

Mielőtt valaki félreértené: Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy jobb esetben is évek kellenének hozzá, hogy egyáltalán bármennyi pénzt keressek vele, és még annál is több, hogy meg is éljek belőle. Már ha egyáltalán valaha eljutnék odáig.

2022. szept. 5. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen munkahelyem van pont. Eljàrok mellette mashova dolgozni. Igy ehesz jo penz jon ossze
2023. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!