Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nehez boltban dolgozni?

Nehez boltban dolgozni?

Figyelt kérdés
Valtottam.. meg nem kezdtem. Penz nem tema. H-P 7:30-17:00 SZ: 7:30-12:00 mennyire birhato? Ahonnan jovok: 4x12nappal 4x12 otthon 4x12 ejszaka (lett volna jobb esetben) ejszaka miatt jottem el x ev utan.. regi ismeros a bolt tulaja.

2022. okt. 4. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég húzós. Milyen bolt, mekkora forgalom?
2022. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkahely lenne az életed, jól gondold át.


Attól is függ, hogy mennyire szeretsz idegenekkel kommunikálni. A boltban találkozni fogsz normális, frusztrált, és hétvégente ittas állapotban lévő (ezekből a legtöbb vicces, a többi az bunkó) vevőkkel is.

2022. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
fuhh nagyon
2022. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben lebeszélném, hogy legalább szombaton csak minden második héten kelljen menni.
2022. okt. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok. Ez fontos mert heti 30 órából tudok kiindulni. LIDL-be vagyok. Ez azt jelenti hogy én max 8 órát dolgozhatok, ebből lejön egy óra szünet. Összességébe pakolás az megterhelő tud lenni, igaz felém nem nagy az elvárás, de próbálok teljesíteni. Én kifejezetten szeretem, most is szoktam járni iskola mellett. Szerintem hogyha tudsz értelmesen kommunikálni és emberek között lenni és a csapat is jó akkor egész bírható. Ha hasonló multihoz mész akkor az a k@rva nagy hátulütője hogyha ott vagy és jól csinálod amit csinálsz akkor egy idő után kérik hogy legyél vezetőhelyettes, vagy vezető és akkor nagyon nehéz lesz akár a családoddal vagy magaddal foglalkozni, szóval a munka lesz az életed. Ezt saját magamon tapasztalom anyum miatt.
2022. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!